Свинарка Вона чекає спонсорів на сіновалі

Лідер партії Селянська Україна оприлюднив нове фото свинарки Лідії Вони. Правда, вона не Лідія і живе не там, де повідомлялося, і груди не 6-го розміру.

Вона
Українська правда
Свинарка Вона
Історія з висуванням кандидатом у президенти мешканки села на прізвище Вона обростає новими подробицями.

Лідер партії Селянська Україна, яка висуває Вону в президенти, Михайло Притула повідомив, що насправді жінку звати Лариса Сергіївна, а не Лідія Степанівна, як було сказано на початку, і живе вона не в селі Іршікі Хмельницької області.

Він повідомив, що прізвище Вона жінка взяла замість свого (чи то Нова, чи то Батієвска), "але не недавно". "Ми заплутуємо не журналістів, а тих, хто спробує її знищити - помилковим слідом відразу ж кинувся взвод міліції, хоча це не її повноваження, - сказав Притула. - Ходять чутки, що до проекту Вона має відношення глава Секретаріату президента Віра Ульянченко, але це неправда. Уже є договір з партією Нова Сила про створення блоку "Вона", планується, що до нас приєднається ще одна політсила ".

Протокол зборів первинного осередку Селянської України, який з'явився в інтернеті, де нібито висунулася в президенти Лідія Вона, як визнав Притула, - фальшивий, "але в нас є такий самий, але справжній".

В інтернеті з'явилися фото, які вивісив сам Михайло Притула. Він заявив, що вони датуються листопадом 2007 року. Знімки явно студійні і не в'яжуться із заявленим чином "свинарки", а також з "обіцяним" бюстом 6-го розміру.

"Але це точно Вона", - сказав Сьогодні Притула. Він також надав виданню свіжі фото кандидатки, де Вона позує на сіновалі із Конституцією.

Нагадаємо, що Михайла Притула зі скандалом в 2005 році звільняли з посади керівника Харківського обласного УБОЗу. Його ім'я пов'язують з "головною жартом" минулих виборів - висуненням до парламенту в 2007 році Блоку Вєрки Сердючки.

"Тоді ідею загубили, а цю ми не дамо знищити", - сказав Притула.
Основний піарник проекту "Вона" - Юрій Романенко, який запам'ятався як координатор акції "Дістали" наприкінці минулого року.

За словами ряду політтехнологів, спонсорів на "кампанію Вона" ще не знайдено. За словами експертів, це ідея "приколістів Притули і Романенко", яку вони пропонують зараз профінансувати основним політичним гравцям.

"Так, ми стартували без копійки грошей, - підтвердив Романенко. - Ми плануємо акумулювати кошти з двох джерел - це добровільні пожертвування громадян і вкладення від зацікавленого бізнесу. Все зараз залежить від того, наскільки грамотно буде вибудована наша кампанія і сформований образ кандидата".

Нагадаємо, минулого тижня міліція з'ясувала, що громадянка Лідія Вона не зареєстрована в Хмельницькій області. Притула заявляв, що Селянська Україна має намір висунути свинарку Лідію Степанівну Вону в президенти.

Читайте також:

Свинарку Вона почала шукати міліція

Фермерка Вона з 6 розміром грудей йде в президенти у піку Тимошенко

У Харкові з’явилась білборди "Вони – кака, Вона – цяця"

Генерал СБУ уявив себе Де Ґоллем і йде в президенти

ВідеоСвинарку Вона шукає міліція

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: