Свинячий грип може стати епідемією

В міжнародних аеропортах України не роблять нічого, аби запобігти поширенню захворювання, бо у начальства - вихідні.

У 20-мільйонній столиці Мексики – Мехіко, від свинячого грипу померло п’ятеро осіб.

Про це говориться в офіційному повідомленні уряду мексиканської столиці.

Всього у Мехіко зареєстровано 15 випадків загибелі людей від свинячого грипу.

За офіційними даними, протягом останньої доби у місті виявлено 73 особи із симптомами, схожими на симптоми вірусу свинячого грипу. Пізніше 59 людей виписали з лікарні, тому що діагноз не підтвердився.

Зазначимо, в усіх великих аеропортах світу відстежують подорожуючих, котрі кашляють або мають підвищену температуру. Їх досліджують щодо наявності вірусу свинячого грипу.

Нагадаємо, в Україні рішення щодо заходів попередження захворювання на свинячій грип відкладено до понеділка, 27 квітня.

Тим часом в Росії створено урядову комісію з попередження проникнення вірусу до країни.

За даними Росспоживнагляду, вірус внаслідок мутацій змінив свої біологічні властивості і отримав здатність інфікувати людей та викликати важкі клінічні форми захворювань.

Російські медики назвали також симптоми свинячого грипу. Серед них: головний біль, біль у м’язах, підвищення температури, кашель, ангіна, риніт, в деяких випадках блювота та діарея.

"Випадки захворювання людей на інфекцію, викликану вірусом грипу свиней типу А(H1N1), що виникли з кінця березня до середини квітня 2009 року, підтверджені в осіб, що проживали у Каліфорнії, Техасі та Мексиці", - говориться в документі Росспоживнагляду.

За даними російських медиків "вірус свинячого грипу типу А(H1N1), є новим вірусом грипу типу А, котрий раніше не виявлявся у Північній Америці. Результати розслідування цих випадків дозволяє припустити, що на даний момент відбувається передача вірусу свинячого грипу А(H1N1) від людини до людини", - повідомляє відомство.

Читайте також:

У людей немає імунітету до свинячого грипу

У світі "полюють" на туристів з Мексики

Свинячий грип досяг Європи

Від свинячого грипу в Мексиці загинула 81 людина. Влада заявляє про 20 жертв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: