"Світ через ворожий канал почув правду": Філарет прокоментував інтерв'ю "Росії 24"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Почесний патріарх допускає, що зробив помилку, поспілкувавшись з російськими пропагандистами.

Почесний патріарх Філарет ймовірно відмовився б від інтерв'ю російському пропагандистському каналу "Росія 24", якби знав, що воно викличе негативну реакцію в українському суспільстві. 

Про це Філарет сказав в інтерв'ю Громадському.

"Я даю інтерв’ю всім, хто до мене звертається. Та я не думав, що буде така негативна реакція на інтерв’ю, яке я давав ворожому каналу. Бо я і українським каналам даю інтерв’ю, але вони перекручують мої слова, або вибирають ті чи інші слова і дають свої коментарі. Тому зараз ЗМІ в переважній більшості направлені на знищення Київського патріархату. Тому до цієї всієї інформації треба підходити з цих позицій — підтримують Київський патріархат, тобто незалежну церкву, чи не підтримують", — заявив патріарх. 

При цьому Філарет зазначив, що через "ворожий канал" світ почув "правдиву інформацію". 

"Він не підтримує, але він не перекрутив те, що я сказав. І це уже має велике значення, тому що світ, хоч і через ворожий голос, але почув правду. Одні звертають увагу на те, кому дав інтерв’ю, а другі звертають, що сказав патріарх. Так ось треба звертати увагу на те, що сказав патріарх, а не кому сказав", — сказав Філарет.

Патріарх все ж зазначив, що, можливо, "помилився в цьому, що дав інтерв’ю такому каналу".

Раніше речник Православної церкви України Євстратій Зоря прокоментував інтерв’ю почесного патріарха Філарета російському пропагандистському телеканалу “Росія 24”, відео якого з’явилось у Мережі у суботу, 6 липня. За переконанням Зорі, причиною згоди Філарета на інтерв’ю є хвороба, яка “зробила його фактичним союзником Москви у боротьбі проти Томоса”. 

ВідеоСинод ПЦУ позбавив владику Філарета права управління Київською єпархією

Це означає відсторонення від контролю над місцевими храмами і монастирями. Але не виключив зі складу нової церкви на знак поваги та як останній шанс одуматися. Останньою краплею, що передувала такому рішенню, стало скликане владикою Філаретом зібрання. Він назвав його собором Київського патріархату.     

Синод ПЦУ позбавив владику Філарета права управління Київською єпархією

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції