Світові ЗМІ звинуватили Януковича в дискримінації жінок

Financial Times, вважає, що Віктор Янукович налаштував проти себе жінок своїм висловом "якщо вона жінка, то її місце на кухні".

Західна преса звинувачує кандидата в президенти Віктора Януковича у нешанобливому ставленні до жінок.

Про це йдеться в публікації британського видання Financial Times.

Газета повідомляє, що під час візиту Януковича до Харкова, той, говорячи про свою суперницю Юлію Тимошенко "зробив велику помилку, яка буде вкрай негативно сприйнята жінками-виборцями".

"Якщо вона жінка, то її місце на кухні", - цитує видання слова Януковича про Тимошенко.

На думку автора статті, такий промах демонструє одну зі cлабкостей Януковича.

"Він (Янукович) не є харизматичним оратором, часто припускається помилок, у той час, як Тимошенко має талант ведення виборчих кампаній, вона робить це енергійно та харизматично", - йдеться у публікації.

Британські оглядачі дійшли до висновку, що "на відміну від Тимошенко, за якою завжди залишаються остаточні рішення в її партії та уряді, Янукович значно залежить від думки своїх прихильників-олігархів та політичних консультантів".

"Спостерігачі зазначають, що талант Тимошенко вести кампанії може допомогти їй зібрати достатню підтримку виборців, які не визначились, щоб перекрити розрив з Януковичем навіть без допомоги голосів Сергія Тігіпка та інших кандидатів, які вибули в першому турі", - зазначає видання.

Нагадаємо, що Янукович запропонував Юлії Тимошенко реалізувати на кухні свою жіночу примху щодо проведення дебатів напередодні другого туру виборів глави держави.

"Все, що вона встигла заявити за ці дні після першого туру – всім зрозуміло, що вона у відчаї. Вона бачить, що вже програла вибори, і пропонує мені вступити з нею у змагання – у бруді, брехні змагатися з нею", - сказав Янукович, маючи на увазі свою відмову проводити теледебати з Тимошенко.

"Те, що мені говорять, що з жінкою марно сперечатися – неправильно, я з цим не згоден. Я, насамперед, вважаю, що вона – прем’єр-міністр і повинна нести відповідальність за кожне своє слово. А якщо вона жінка – то повинна йти на кухню і показувати там свої примхи", - заявив Янукович.

ПР раніше повідомляла, що Янукович, швидше за все не буде брати участь у теледебатах з Тимошенко перед другим туром президентських виборів.

Раніше Тимошенко заявила, що має намір запросити Януковича на публічні дебати у випадку їхнього виходу в другий тур виборів президента.

Читайте також:

Опитування: Янукович випереджає Тимошенко в Києві та обласних центрах

Янукович запропонував підвищити тривалість життя

Чорновіл чув, що Янукович збирається заводити бджіл в Межигір'ї

Яценюк обіцяє Януковичу "справжню опозицію"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: