Світовий банк дав Україні 3,2 мільярда гривень на ремонт доріг

Більша частина отриманих від СБ коштів піде на будівництво дороги "Бориспіль - Лубни". Уряд сподівається, що вистачить ще на кілька ремонтів.

Україна підписала угоду зі Світовим банком, згідно з якою СБ виділив 3,2 мільярда гривень на реконструкцію та модернізацію українських доріг.

Церемонія підписання угоди відбулася у вівторок. З українського боку документ підписав голова "Укравтодору" Вадим Гуржос, а з боку СБ - представник банку у справах України, Білорусі та Молдови Пабло Сааверда.

На церемонії також була присутня прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. "В умовах кризи уряд робить ставку на великі інфраструктурні проекти", - заявила вона.

За словами Тимошенко, частина кредиту піде на будівництво високоякісної 130-кілометрової дороги "Бориспіль-Лубни". Інша частина отриманої від Світового банку суми буде використана для модернізації та оснащення аварійних ділянок українських доріг.

Прем'єр також зазначила, що кредит Україна отримала на 30 років. На переконання Тимошенко, реалізація угоди з СБ дозволить створити тисячі робочих місць, а також залучити українських виробників до роботи з виконання угоди.

Тимошенко додала, що на оголошений тендер з будівництва і модернізації українських доріг вже зареєструвалися 28 компаній.

Нагадаємо, раніше Міністерство транспорту і зв'язку виділило на покращення стану українських доріг державного значення 500 мільйонів гривень.

"Укравтодор" планує до 1 травня ліквідувати сезонні руйнування автодоріг державного значення, до 1 червня – шляхів місцевого значення.

Читайте також:

Дорогосказ: українські дороги руйнують вантажівки та погода

Дорогосказ: що вижило в Україні – західними автобанами буде їздити вічно

На ремонт доріг виділили півмільярда гривень

Рада скасує техогляд автомобілів

ВідеоСвітовий банк дав Україні 3,2 млрд грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: