Світовий банк: ціни на газ для українців повинні зрости вдвічі

Директор СБ заявив, що двократне подорожчання блакитного палива необхідне для збалансування українського бюджету.

Тарифи на газ для населення в Україні у 2010 році повинні зрости у 2 рази. Про це на прес-конференції заявив директор Світового банку по Україні, Білорусі і Молдові Мартін Райзер.

"Ми не говоримо про 20% (зростання). За 2010 рік тарифи треба збільшити принаймні удвічі. І, до речі, це не тільки для домогосподарств. Давайте будемо мати баланс. Зараз промисловість платить ціни 2009 року, а Україна платить за газ ціни 2010 року. І між цими цінами є значна різниця. Міжнародні ціни на нафту зросли, і 20% знижки вже немає - ціни виросли. Тобто не може промисловість платити ціни 2009 року", - відзначив Райзер.

Він наголосив, що підвищення тарифів на газ для населення і промисловості в Україні має вирішальне значення для збалансування дефіциту бюджету, а відтак, і стабілізації загальноекономічної ситуації в країні.

Як повідомлялося, у березні 2010 року уряд ухвалив рішення про не підвищення цін на газ у 2010 році.

"Для населення, для теплокомуненерго, для промислових підприємств, установ і організацій у 2010 році ціна на газ буде лишатися на рівні 2009 року", - запевнив колишній міністр палива та енергетики Юрій Продан.

Читайте також:

Для українців ціна на газ залишиться незмінною

Постанову про підвищення цін на газ скасували

Суд скасував подорожчання газу для населення
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: