Світовий банк допоможе провести реформи в "Укрзалізниці"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Експерти вже почали працювати в цьому напрямку.

Експерти Світового банку візьмуть участь в процесі реформування "Укрзалізниці".

Про це повідомила прес-служба Міністерстві інфраструктури України.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян 4 квітня зустрівся зустрічі із представниками Світового Банку, де обговорив підтримку в рефомуванні залізниці.

Експерти Світового банку працюють над стратегією реформування Укрзалізниці, приділяючи особливу увагу питанням підвищення операційної ефективності, якості послуг, мінімізації та нівелюванню ризиків лібералізації ринку», — повідомляють у відомстві.

До того ж  у Мінінфраструктури повідомили, що планують здати в концесію вокзали Києва та Миколаєва до кінця 2019 року. Там планують запустити на залізницю приватних перевізників.

"Ми не можемо чекати, поки новий законопроект про залізничний транспорт буде проголосований парламентом. Вже цього року ми запускаємо приватну тягу на залізниці. Ми вже маємо гарний прогрес та досвід на регіональній залізниці у Львові і хочемо поширити цей досвід на всю Україну", — додав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Нагадаємо, 30 березня повідомлялося, що "Укрзалізниця" проіндексувала тарифи на залізничні вантажоперевезення на 14,2%. Зазначалося, що індексація це лише перший крок до запровадження постійної моделі автоматичної індексації тарифів на індекс цін виробників промислової продукції.

ВідеоУкрзалізниця призначила додаткові поїзди на Великдень – економічні новини

Національний банк України встановив такий курс валют: долар коштує 26,96 грн, а офіційний курс євро – 30,46 грн. Кому перерахують величезні суми за газ та скільки додаткових поїздів призначила Укрзалізниця на Великдень – дивіться у сюжеті.

Укрзалізниця призначила додаткові поїзди на Великдень – економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції