Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Світовий конгрес українців закликав посилити тиск на Росію через незаконні "вибори" в Криму

Ми закликаємо до посилення міжнародного тиску на Росію, доки Крим не повернеться під контроль України, - заявили в українській діаспорі.

Під час проведення на території окупованого Криму незаконних президентських "виборів“ РФ виявила зневагу до міжнародного права. Це свідчить про необхідність посилення санкцій.

Про це заявив президент Світового конгресу українців Євген Чолій, пише "Укрінформ".

"СКУ засуджує незаконну окупацію Криму РФ, що є відвертим порушенням міжнародного права. Ми закликаємо до посилення міжнародного тиску на Росію, доки Крим не повернеться під контроль України та доки усі кримськотатарські й українські політичні в'язні не будуть звільнені", - зауважив Чолій.

Відео Окупаційна влада заарештувала кримськотатарського активіста

За словами колег, Мемедемінов відвідував і висвітлював антивладні мітинги, а також обшуки та арешти кримських татар. Це окупаційна адміністрація кваліфікує, як публічне виправдання тероризму.

Окупаційна влада заарештувала кримськотатарського активіста

Крім цього, він привітав рішення ОБСЄ та інших міжнародних організацій відмовитися від делегування своїх спостерігачів на так звані "вибори" до Криму.

"Проведення виборів на окупованих українських територіях було черговою спробою Кремля легалізувати незаконну окупацію Криму", - наголосив президент СКУ.

Нагадаємо, Центральний виборчий комітет Російської Федерації оголосив кінцеві результати виборів президента. Особливих змін протягом тижня не відбулося. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції