Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Світовий конгрес українців закликає призначити Супрун міністром охорони здоров’я України

Українська діаспора подякувала всім, хто підтримує Супрун.

Відсторонену від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун підтримують у Світовому конгресі українців.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Ми і надалі будемо підтримувати Уляну Супрун та всіх інших, хто прагне розбудувати сучасну та процвітаючу Україну”, - зазначили у СКУ.

В українській діаспорній організації підкреслили, що Супрун та її команда “здійснюють кардинальні реформи у сфері охорони здоров'я, покликані покращити життя громадян України”, тому важливо не допустити, “аби ці досягнення були знищені її опонентами, які хочуть повернути свої корупційні схеми”.

У СКУ подякували усім, хто підтримує Супрун, та закликали повернути її до уряду.

“Закликаємо депутатів Верховної Ради України проголосувати за призначення Уляни Супрун Міністром охорони здоров’я України”, - резюмували в СКУ.

ВідеоВ уряді спроби усунення Супрун називають "загрозою медичних реформ"

Уляна Супрун терміново повертається з відрядження через рішення суду, яким її відсторонили од керівництва Міністерством охорони здоров’я. Тому на засіданні Кабміну очільниці МОЗу не було. Не прийшли і її заступники. А крісло за урядовим столом представника відомства взагалі прибрали. 

В уряді спроби усунення Супрун називають "загрозою медичних реформ"

Нагадаємо, від 5 лютого Уляні Супрун тимчасово заборонили виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Заборона діятиме до остаточного рішення суду. Водночас у соцмережах вже з'явився хештег "ПідтримуюСупрун". 

Згодом у суді пояснили, що ухвалили таке рішення у зв’язку з тим, що вона "занадто довго була виконувачем обов'язків", а також має два громадянства - українське і американське, що заборонено законом.

У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що консультуються з юристами через таке рішення суду

Залиште свій коментар

Вибір редакції