"Свобода": бандерівська армія перейде Дніпро і викине "синьожопу банду"

Свободівці обіцяють викинути нинішню владу з України і вшанувати Бандеру на вулицях Донецька та "змусити москалів поважати українців".

"Бандерівська армія" скоро викине з України "синьожопу банду". Це прогнозує депутат Львівської міської ради від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин.

"Плакати вже набридло? Набридло бути толерастами? Набридло говорити про компроміс, про примирення, про "Схід і Захід разом"?", - звернувся Михальчишин до присутніх на позачерговій сесії Львівської облради, що відбулася 13 січня біля пам'ятника Степану Бандері у Львові.

За його словами, така позачергова сесія, що була реакцією облради на "дегероїзацію" Степана Бандери, є знаковою.

"Мені здається, що ми ще не одну таку сесію проведемо – тут у Львові, проведемо таку сесію в Києві, і мені ще здається, що буде той день, коли ми таку сесію проведемо на вулицях Донецька! Наша бандерівська армія перейде Дніпро, перейде Донецьк, і викине ту синьожопу банду, яка сьогодні узурпувала владу, з України", - зазначив Михальчишин під час свого виступу.

Депутат висловив переконання, що Львів не "прогнеться" під тих, що узурпували владу, оскільки є непростим містом, адже це – місто, в якому жив Бандера. "В нас з вами за плечима – велика традиція. За нами – золоті корони Данила Галицького, за нами червоно-чорні стяги Бандери, і за нами зелено-білі карпатівські леви!" - вказав Михальчишин.

Як наголосив депутат міськради, головне – що у Львові залишились бандерівці.

"Бандерівці – це люди, які змусили москалів поважати українців. Якщо раніше могли спитати: "Ну что, хохлы, как дела?", а ми відповідаємо: "Дєла нормально. Але ми – не хахли, ми – бандерівці!". І тут, товариство, в тих собак азіатських зразу закривається писок", - сказав він.

Нагадаємо, рішенням суду президентський указ "Про присвоєння Степану Бандері звання Герой України" визнаний недійсним. Суд наступного місяця також вирішить доречність героїзації Романа Шухевича. Націоналісти уже пообіцяли владі масові протести.

Читайте також:

Тягнибок: Москва боїться мертвого Бандеру

Герман: ніякі укази не змусять народ розлюбити Бандеру, Шухевича та Сталіна

Фаріон відповіла генконсулу РФ: це ми вас, москалів, створили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: