"Свобода": через 3-4 роки в Україні почнеться громадянська війна, ми її виграємо

"Свобода": через 3-4 роки в Україні почнеться громадянська війна, ми її виграємо

У "Свободі" вирішили, що є тільки два полюси - вони і ПР, а "посередині болото" (інші партії), тому війна неминуча.

Через 3-4 роки в Україні почнеться громадянська війна. Про це в ефірі львівського телеканалу заявив представник націоналістичної партії "Свобода" Юрій Михальчишин під час дискусії з депутатом міськради Одеси від партії "Родина" Леваном Самхарадзе.

"Перемога" Свободи "закономірна. Ми перейшли Збруч і форсували Дніпро. Тому що наші побратими представлені в Київській обласній раді. Тепер ніхто не може сказати, що ми - регіональна сила, яка представлена тільки в Галичині", - сказав соратник Тягнибока.

"Ми прийшли до ситуації, коли проукраїнським силам протистоять антиукраїнські. Є тільки 2 полюси. А посередині - болото. Це залишки БЮТ, "Фронт змін", - заявив націоналіст.

"Збереження не українців при владі, приниження української мови, диктатури великого капіталу, призведе до громадянської війни. Я розумію, що так, як країна розвивається сьогодні, коли при владі не українці, прогноз дуже простий: через 3-4 роки буде громадянська війна. І нам залишається, щоб вижити, цю війну вигравати", - сказав представник "Свободи".

"У нас є товариші в Криму. Вони націоналісти. Вони в 25 років починають вивчати українську мову. У них навіть прізвища смішні для націоналістів - Іванов, Петров. Але ми з ними пліч-о-пліч у Києві йдемо в одному строю. Йдемо на "Беркут". На бандюків. Ми не боїмося. Ми однієї крові. Незважаючи на те, що у них російські прізвища. Ми готові, якщо треба, воювати", - підкреслив Михальчишин.

"Ваш лідер бив ногами мирних маніфестантів? Наших людей бив ногами на асфальті... Ми знаємо ваші можливості, у вас є свої бойовики", - звернувся націоналіст до присутнього в студії члена партії "Родина".

"Нам часто говорили, що ми представляємо руку Кремля. Але немає жодного доказу... Я люблю цю країну всім серцем, а ви називаєте нас українофобами", - сказав Самхарадзе.

"Любите країну, а не українців. Ви нас ненавидите, Леване!"- запротестував Михальчишин, додавши, що його дід і дід опонента воювали на різних фронтах.

Нагадаємо, раніше "Свобода" обіцяла громадянську війну після виборів. Крім того, нещодавно ВО "Свобода" заявило про війну з нащадками "асвабадітєлєй з георгіївськими лєнточками" – "данєцкімі".

Читайте також:

"Свобода" оголосила війну "данєцкім нащадкам савєцкіх асвабадітєлєй"

"Свобода" пригрозила ПР громадянською війною

Антифашисти вимагають у Європи внести Тягнибока до "чорного списку"

Тягнибок очікує революції в Україні: "це варто пролитої крові"

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів