"Свобода": допит однопартійців у МВС - репресії українофобського режиму Януковича

"Свобода" розцінює допит своїх однопартійців у МВС як політичні репресії режиму Віктора Януковича. Під час допиту слідчий вимагав у "свободівця" всі дані на йоро соратників.

ВО "Свобода" розцінює допит керівників об'єднання у МВС як "продовження політичних репресій українофобського режиму Януковича".

За словами "свободівця" Андрія Мохника, слідчий під час допиту вимагав надати повні списки членів ВО із зазначенням їхнього місця роботи, адреси проживання та контактних даних.

За його словами, слідчий ГУ МВС старший лейтенант Репчук О.В. "наполегливо" вимагав цю інформацію, а також цікавився діяльністю "Свободи".

На думку Мохника, "повертається стара кагебістська практика: немає жодної політики – є суцільний кримінал: саме так діяло ЧК-ГПУ-НКВД-КГБ у боротьбі з політичними опонентами, навішуючи на них кримінальні справи".

"Справа по наметовому містечку на Майдані – якщо вона і можлива,  то лише як цивільна, бо учасники акцій протесту вийшли на захист своїх конституційних прав і не мали жодних мотивів заподіювати майнову шкоду. Тому Київська міська державна адміністрація мала би подати цивільний позов про відшкодування збитків до організаторів акцій протесту", - переконаний він.

"Натомість порушена кримінальна справа, і нею займається УБОЗ", - наголошує "свободівець".

На думку Мохника, таким чином намагаються "залякати учасників акцій протесту", а також "перманентними допитами" відривати від керівників організацій від акцій.

Мохник також вважає, що слідчих намагаються "адаптувати" так, "щоби після команди "фас!" з вулиці Банкової в них не було жодних питань щодо доцільності політичних переслідувань".

"Спроба притягнути до відповідальності за користування конституційним правом на мирне зібрання – це ніщо інше як брутальне порушення Конституції та встановлення поліцейського режиму в Україні", - сказано у повідомленні ВО "Свобода".

"А МВС перетворюється у знаряддя політичного тиску, який замість боротьби зі злочинністю, використовується режимом як каральний орган проти своїх суперників", - додається у ньому.

Як повідомлялося раніше, 6 грудня Олег Тягнибок також отримав повістку з вимогою з'явитися на допит до слідчого управління ГУ МВС України у місті Києві у справі акцій проти Податкового кодексу.

Читайте також:

Тягнибок пообіцяв підприємцям захистити їх від репресій

Партія регіонів похвалила Тягнибока за зразковий націоналізм

Тягнибок: дії влади призведуть до нового Голодомору

Організатора акцій протесту на Майдані викликали на допит в УБОЗ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: