"Свобода. Гідність. Креативність". МЗС презентувало стильне відео про Україну

Ролик має субтитри голландською мовою.

Міністерство закордонних справ презентувало стильний та інформативний ролик про Україну англійською мовою.

Ролик у стилі відеоінфографіки з'явився на YouTube каналі МЗС.

Окрім того, що відео було створено англійською мовою, для глядачів доступні голландські субтитри. Це, на думку посла з особливих доручень МЗС Дмитра Кулеби, є особливо актуальним у світлі майбутнього референдуму у Нідерландах щодо ратифікації Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Крім того, сайт проекту MyUkraineIs, у рамках якого було створено ролик, став доступним голландською мовою.

"Відео про Україну з субтитрами голландською мовою і голландська версія сайту є особливо важливими зараз з огляду на референдум в Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Утім, лише референдумом наша робота не обмежується. МЗС залишається відкритим до взаємодії з тими, хто поділяє завдання публічної дипломатії України - більше якісного контенту для все більших аудиторій у світі", - прокоментував новинки Посол з особливих доручень МЗС Дмитро Кулеба.

На відео можна дізнатися про цікаві та важливі факти про Україну. У ролику згадали про досягнення українців у техніці, спорті, агрокультурі та культурі.

Більше того, у відео вкотре нагадали світовій спільноті про бранку путінського режиму – Надію Савченко. 

Нагадаємо, що 6 квітня, у Нідерландах пройде референдум, на якому голландці повинні визначитися, чи має їхній парламент ратифікувати Угоду про асоціацію України та Євросоюзу. В уряді країни запевняють у зацікавленості ратифікувати угоду й закликають громадян голосувати "за".

Проте водночас у Нідерландах активно діють російські пропагандистські сили, які намагаються заблокувати ратифікацію. І хоча референдум має лише консультативний характер, однак його результати можуть мати негативні наслідки для України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: