"Свобода": ми дамо відсіч злодіянням Януковича

"Свободівці" пообіцяли відстоювати всіх українців та дати відсіч усім злодіянням нинішньої влади.

"Свободівці" пообіцяли давати відсіч злодіянням теперішньої влади. Про це йде мова у заяві рівненської обласної організація ВО "Свобода".

"Партія регіонів, тобто теперішня влада, розпочала з політичних репресій, кримінальних переслідувань українських патріотів та ВО "Свобода". Ми будемо давати відсіч таким злодіянням теперішньої влади і не допустимо, щоб був адміністративний тиск на бізнесменів, лікарів, директорів шкіл, вчителів, інших людей які працюють в бюджетній сфері", - наголошується в заяві.

"Свободівці" пообіцяли відстоювати українців не лише Рівненської області, а й, зокрема, всієї України.

"Якщо тиск буде продовжуватися, то ми вдамося до акцій непокори, аж до голодування", - заявили в партії.

Так, кілька десятків представників рівненської "Свободи" провели пікетування обласної держадміністрації з вимогою припинити тиск влади на виборців та суб'єктів виборчого процесу.

Як повідомили у прес-службі облорганізації ВО "Свобода", у цей же день відбулося пікетування районних держадміністрацій з відповідною вимогою.

За словами "свободівців", останньою краплею, яка спричинила пікетування, стали спроби заборонити розповсюдження партійної газети "Свободи" в Рівному та Дубровиці.

За повідомленнями прес-служби облорганізації партії, на її "гарячу лінію" постійно надходять скарги про те, що у владні кабінети викликають сільських голів, депутатів місцевих рад, підприємців, директорів шкіл, лікарів і змушують їх балотуватися від провладних партій. Цих людей шантажують, погрожують звільненням з роботи.

Як повідомлялося раніше, член Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ірина Фаріон заявила, що на наступних виборах до Верховної ради, які відбудуться в 2012 році, відбудеться "друге нашестя галичан на Київ".

Читайте також:

"Свобода" пообіцяла нашестя галичан на Київ

Тягнибок образився, що замість нього на мітингу виступала Фаріон

В ОУН-УПА відмовилися саджати за російську мову

Соратниця Тягнибока пригрозила в'язницею російськомовним "дегенератам"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: