"Свобода" оголосила війну "данєцкім нащадкам савєцкіх асвабадітєлєй"

Свободівці обіцяють ганяти "данєцкіх" вулицями Львова, доки ті не здадуться. У своїй перемозі свободівці впевнені і "ховатися в лісах" не збираються.

ВО "Свобода" заявило про війну з нащадками "асвабадітєлєй з георгіївськими лєнточками" – "данєцкімі". Свободівці впевнені в перемозі, оскільки уже перемагали свого часу "савєцкіх".

Про це заявив кандидат на посаду львівського міського голови від "Свободи" Юрій Михальчишин, який вважає, що мова сьогодні має йти не лише про місцеві вибори і політику. Таку думку він висловив 24 жовтня під час свого виступу на мітингу біля пам'ятника Тарасу Шевченку.

"Всі ми віримо в 10 заповідей Божих. Хочу нагади одинадцяту, яка звучить так: "Не бійся! ". Не бійся бути українцем, не бійся захищати своє, не бійся темряви, бо прийде світанок ", - сказав свободівець, звертаючись до львів'ян, що зібралися на мітинг.

Михальчишин зазначив, що сьогодні сила – за "буржуями неукраїнського походження і їхніми місцевими прислужниками ".

"Але сьогодні ми не говоримо тільки про політику і про вибори, ми говоримо про війну. Яку війну? Ту саму війну, яку вони вели проти нас у 30-40 роках, коли вони прийшли сюди, щоб забрати нашу землю, щоб забрати нашу мову, щоб нас депортовувати і морити голодоморами ", - наголосив він.

"Вони – нащадки тих самих "асвабадітєлєй з георгіївськими лєнточками " - сьогодні ведуть проти нас ту саму війну. Я хотів би передати їм наш палкий бандерівський привіт і нагадати, що Львів не продається, а львів'яни не здаються. Вони думають, що ми будемо по лісах ховатися бігати? Це вони будуть від нас бігати по вулицях Львова ", - сказав Михальчишин.

"Одного разу ми перемогли савєцкіх – переможемо і данєцкіх!", - наголосив він.

Нагадаємо, що 24 жовтня, біля пам'ятника Тарасу Шевченку у Львові пройшов мітинг за участі представників 14 політичних сил, що увійшли до об'єднання "За чесні вибори ". Політики попередили львів'ян, що влада готує фальсифікацію результатів виборів 31 жовтня і закликала громаду чинити опір діям, що на це спрямовані.

Читайте також:

"Свобода" пригрозила ПР громадянською війною

Антифашисти вимагають у Європи внести Тягнибока до "чорного списку"

Тягнибок очікує революції в Україні: "це варто пролитої крові"

У Тягнибока закликали продавати нирки і дітей замість голосів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: