"Свобода" пікетує посольство Росії

30 прихильників партії ВО "Свобода" пікетують посольство Росії з вимогою визнати відповідальність за розв'язання Другої світової війни.

У Києві близько 30 прихильників партії ВО "Свобода" пікетують посольство Росії з вимогою визнати відповідальність за розв'язання Другої світової війни.

Як повідомили у "Свободі", "акція пам'яті жертв нацистського та московсько-більшовицького режимів, присвячена річниці підписання договору про ненапад між Німеччиною і Радянським Союзом у 1939 році", розпочалася о 12:00.

Прихильники партії зібралися біля посольства, вигукуючи Москва, покайся!. Вони тримають транспаранти Київ проти Москви, Друга світова війна - злочин Москви і Берліна, Геть російський імперіалізм!.

Вони також вимагають від Росії визнати тоталітарний і злочинний характер сталінського режиму і взяти на себе відповідальність за злочини, скоєні в цей період.

До учасників мітингу з посольства ніхто не виходив.

Пакт Молотова-Ріббентропа - міжурядова угода, підписана 23 серпня 1939 главами відомств у закордонних справах Німеччини та Радянського Союзу зафіксувала зобов'язання сторін утримуватися від нападу один на одного.

До договору додавався секретний додатковий протокол про розмежування сфер обопільних інтересів у Східній Європі.

Читайте також:

У Запоріжжі "Свободі" заборонили проводити акції на День незалежності

Харківська міліція конфіскувала в соратників Тягнибока труну

Націоналістам заборонили пікетувати Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: