"Свобода" поскаржилася на політичні репресії

"Свобода", перемігши на Львівщині, заявляє про політичні репресії щодо своїх членів: перевірки, інспекції тощо.

У вівторок, 30 грудня, кілька десятків представників ВО "Свобода" зібралися біля Львівської обласної ради, вимагаючи припинення політичних репресій.

Голова ЛОО ВО "Свобода" Ірина Сех у коментарі журналістам заявила, що нині, як і під час виборчої кампанії, при проведенні перших сесій районних рад у Львівській області відбуваються політичні репресії.

"Депутатів місцевих рад адміністрація запрошує на так звані профілактичні розмови. Так само чиниться певний тиск силовими структурами і податковою адміністрацією", – сказала вона.

За словами Ірини Сех, таким чином депутатів примушують проголосувати за певних кандидатів на голів районних рад.

Представниця "Свободи" повідомила, що у них є конкретні факти політичних репресій і вони їх озвучать. Зокрема, у Бродівському районі до кандидата від "Свободи" на посаду голови районної ради Ольги Шайдуліної лише за останній тиждень приходило дві перевірки: обласної прокуратури і КРУ.

Окрім того, є випадки, коли голова адміністрації, маючи певні повноваження, телефонує Табачнику і той посилає перевірку Міносвіти у районний відділ освіти.

За словами Ірини Сех, також серйозні репресії відбуваються у інших районах. Зокрема, у Сокальському, Самбірському і Жовківському.

Нагадаємо, що на виборах до Львівської міської ради в багатомандатному окрузі перемогу здобула "Свобода", за яку проголосували 80 тисяч виборців.

Читайте також:

"Свобода" оголосила війну "данєцкім нащадкам савєцкіх асвабадітєлєй"

Тягнибок: влада сама штовхає українців до революції

"Свобода": через 3-4 роки в Україні почнеться громадянська війна, ми її виграємо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: