"Свобода" пригрозила ПР громадянською війною

"Свобода"заявила, що Партія регіонів має шанси увійти в історію як сила, яка спровокує в Україні громадянську війну.

ВО "Свобода" оголосила масові акції протесту у Львові у зв'язку з фальсифікаціями та порушеннями у роботі міської ТВК Львова, а також пообіцяла "революційний сценарій" і вхід ПР в історію як партії, яка спровокувала громадянську війну.

Про це заявив 18 жовтня під час прес-конференції керівник юридичної служби ВО "Свобода", депутат Львівської міської ради Олег Махніцький.

Кандидат на посаду міського голова Львова від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин зазначив, що "Свобода" зможе зібрати достатньо своїх прихильників та прихильників інших політичних сил для акцій.

"І тоді все може розвиватися за революційним сценарієм. Громадський тиск, який ми будемо очолювати, буде потужним чинником до зміни політичної ситуації в країні загалом. Партія регіонів має шанси увійти в історію як сила, яка спровокує в Україні громадянську війну", – наголосив він.

За його словами, оскільки ПР боїться краху свого режиму, вона знайшли вихід "в традиційному для все ключі: фальсифікації, спотворення волевиявлення тощо".

"Партія регіонів готова піти достатньо далеко, володіючи не тільки адміністративним ресурсом, не лише спираючись на силовий ресурс держави, але й кримінальних угрупувань, які близько стоять до цієї політичної сили, опираючись на підтримку місцевих колаборантів. Партія регіонів готується до сценарію проведення виборів без вибору. Подібні вибори проводились раніше на наших теренах – в часи Радянського Союзу, за часів ще Йосипа Сталіна, нащадками якого і є очільники Партії регіонів, чого вони особливо і не приховують", – сказав Юрій Михальчишин.

Він запевнив, що у Львові виграти вибори чесним шляхом провладна партія не має жодних шансів. Відтак, він дав пораду регіоналам "зняти з реєстрації кандидатів на посаду міського голови Львова – Андрія Садового і Юрія Михальчишина".

"Тільки в такий спосіб представник Партії регіонів зміг би виграти вибори у Львові", – сказав він. (на мера Львова балотується народний депутат від Партії регіонів Петро Писарчук, - ред.)

Водночас, Михальчишин наголосив: "Не треба забувати, що вибори можуть не відбутися взагалі через заблоковану роботу ТВК, яка замість підготовки до місцевих виборів займається обслуговуванням Партії регіонів".

Михальчишин наголосив, що "Свобода" буде засуджувати роботу членів ТВК Львова.

"Життя виборами не закінчується. Всі ці люди десь живуть, десь працюють. Люди, які чинять злочини, не мають права спокійно ходити по наших вулицях", – запевнив він і наголосив, що його партія оприлюднюватиме імена, посади і адреси людей, які фальсифікуватимуть вибори.

"Буває ситуація, що йде член комісії по вулиці і впаде в каналізаційний люк. Ситуації бувають різні", – додав свободівець,

Нагадаємо, активісти очолюваного Олегом Тягнибоком ВО "Свобода" 18 жовтня разом з керівниками та кандидатами у депутати до Львівської міськради увірвалися до кабінету глави тервиборчкому (ТВК) Львова у міській Ратуші і забарикадувалися там.

Перед цим свободівці висунули голові ТВК ультимативну вимогу включити представників партії до усіх дільничних комісій на вибори до місцевих органів самоврядування. Не дочекавшись відповіді на свої вимоги, активісти партії увірвалися до приміщення ТВК.

Пізніше стало відомо, що заступник начальника ГУ МВС України у Львівській області Михайло Курочка допоміг скерувати врегулювання конфлікту між ВО "Свобода" та керівництвом ТВК Львова у мирне русло.

Представники ВО "Свобода" погодилися розблокувати приміщення ТВК та сісти за стіл переговорів з головою ТВК Львова Ігорем Сліпецьким у присутності правоохоронців та преси.

Читайте також:

У Львові швидка забрала члена тервиборчкому, який блокувала "Свобода"

У Львові люди Тягнибока захопили тервиборчком

Тягнибок заперечив, що його фінансує Партія регіонів

Тягнибок: Яворівський казав, що Лозiнському треба дати Героя України

Націоналісти заявили про зростання своєї популярності у Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: