"Свобода" про марш російських націоналістів у Львові: "Нехай спробують!"

У "Свободі" впевнені, що Львівська міськрада заборонить ходу партії "Русское единство". Інакше - міліція "буде відповідати за те, що твориться в місті".

Секретар Львівської міської ради, представник ВО "Свобода" Василь Павлюк запропонував партії "Русское единство" спробувати провести марш на 9 травня, а також зазначив, що міськрада не даватиме дозволу на проведення такого заходу.

"Нехай проводять, якщо їм то вдасться. Я, як секретар Львівської міської ради, чітко заявляю, що ми такого дозволу давати не будемо однозначно і звернемося в суд, суд має розділити будь-які ходи на 9 травня. А для того в нас є Служба безпеки України, власне, і міліція, і правоохоронні органи різні – будь ласка, якщо вони забезпечують порядок в місті Львові, вони й будуть відповідати за те, що твориться в місті", - сказав Павлюк.

"Немає питань. Хочуть провести – нехай спробують", - додав він.

Нагадаємо, політична партія "Русское единство" має намір 9 травня пройти урочистою ходою головним вулицями Львова до Пагорба слави, щоб покласти там квіти.

Такі плани російські націоналісти аргументували тим, що влада Львова нібито має намір заборонити святкування у місті Дня перемоги.

У свою чергу, львівський міський голова Андрій Садовий назвав намір партії "Русское единство" провокацією.

Читайте також:

Львів замість Дня Перемоги святкуватиме День Героїв – Бандери, Шухевича та інших

Тягнибок: Москва боїться мертвого Бандеру

Одеса ухвалила: Бандера і Шухевич не герої, бо співпрацювали з Гітлером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: