"Свобода" вимагає заборонити в Україні діяльність російських організацій

На знак протесту проти закриття української бібліотеки у Москві, люди Тягнибока пропонують заборонити діяльність російських організацій в Україні.

Львівські "свободівці" пропонують заборонити в Україні діяльність будь-яких російських організацій. Про це заявила депутат Львівської обласної ради Ірина Сех.

"Треба заборонити діяльність російських громадських та політичних організацій, що займаються відверто антидержавною діяльністю та порушують Конституцію України", - наголосила вона.

Депутати Львівської обласної ради із ініціативи ВО "Свободи" висловили свій протест щодо закриття Бібліотеки української літератури в Москві: на сесії ухвалено звернення до центральних органів влади щодо свідомого обмеження культурних та національних прав українців у Росії.

"Закриття Бібліотеки української літератури у Москві – це ворожий крок щодо української держави і українців, це свідоме обмеження культурних та національних прав українців, які проживають у Росії. Наша фракція у Львівській обласній раді звертається до Міністра закордонних справ, Кабінету міністрів України, Президента і Верховної ради з вимогою звернутися із нотою протесту до Російського уряду і вимагати вибачень перед керівництвом і працівниками бібліотеки, а також перед українською державою", - сказала Ірина Сех.

23 грудня відділ боротьби з екстремізмом МВС РФ під час обшуку вилучив з Бібліотеки української літератури у Москві понад 50 книжок для проведення психолого-лінгвістичної експертизи.

26 грудня директор бібліотеки Наталія Шаріна повідомила, що після цього бібліотека опечатана і закрита. За її словами, 24 грудня у бібліотеці пройшов другий обшук, внаслідок якого були вилучені жорсткі диски з комп'ютерів, а також читацькі квитки.

Читайте також:

Україна попросила Росію владнати скандал з націоналістичною бібліотекою

МЗС заступилося за українську бібліотеку в Москві

З української бібліотеки в Москві вилучено націоналістичну літературу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: