"Свобода" проведе для патріарха "Кіріл-party"

"Свобода" переконана: патріарх приїхав повернути в лігво Московщини "отбівшихся хахлов" під приводом воз'єднання "русскава народа", щоб використати їх як "гарматне м'ясо для російської армії".

Дніпропетровська обласна організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" проведе художній флеш-моб "Кіріл-party" з нагоди візиту глави Російської православної церкви патріарха Кирила до Дніпропетровська у п'ятницю ввечері.

Про це повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

"Дніпропетровські представники мистецтва і жителі міста висловлять своє ставлення до візиту непроханого гастролера", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Представники "Свободи" в ході акції "закличуть остерігатися солодких промов Володимира Гундяєва", який виконує вказівку Кремля – навертати "хохлів".

"З подій останніх років видно, що московський уряд зайшов у своїй знахабнілій, зверхній політиці щодо підкорених народів та бездарній політиці до власного, штучно створеного "русскава народа" у глухий кут. Московщина потерпає від страшенної демографічної кризи, пов'язаної як із нестачею новонароджених, так і з "стратегічним" споюванням співвітчизників, особливо чоловічої статі. Як наслідок – маємо величезний дефіцит гарматного м'яса у російській армії, без якої Московщина існувати не в змозі", - заявляє "Свобода".

У повідомленні свободівці розкривають свою версію візиту патріарха: "Геніальний вихід знайшли рік тому – вигадали програму "возвращения саатечественнікав". Але події на Кавказі, протистояння з Китаєм, газо- та нафтопромисли вимагають набагато більшої кількості таких "саатечественнікав". До того ж москвинська політика призвела до активізації ісламського фундаменталізму по всій території Росії. Усе вищевказане потребує робочої сили та гарматного м'яса. Вихід одразу знайшли: повернути в лігво Московщини "отбівшихся хахлов" під приводом воз'єднання "русскава народа". З такими закликами і приїхав до нас Кіріл Ґундяєв ("патріарх Кіріл").

Якщо Ви не розумієте чим відрізняється українська церква київського патріархату від московського та бажаєте об'єднання з РФ, але у Вас є чи будуть діти – подумайте, а чи потрібен Вам новий Афганістан (Чечня, Грузія, Дагестан і тому подібне.)? Мисліть глибше, остерігайтесь солодких промов незваного гостя, який щоразу приїздить в Україну не з релігійною місією, а з політичною, аби проголошувати нам , українцям, ворожі цінності "рускава міра".

Як повідомлялося, 20 липня до України прибув Московський патріарх Кирило. Візит патріарха триватиме дев'ять днів і включатиме три міста: Одесу, Дніпропетровськ і Київ.

Читайте також:

Націоналісти звинуватили Кирила в розпалюванні міжрелігійної ворожнечі

У Росії впевнені: вільна Україна – покійник, залишається розклювати її

Патріарх Кирило вручив Януковичу вищу нагороду РПЦ

УПЦ МП запропонувала Януковичу ліквідувати Київський патріархат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: