"Свобода" провела у Львові марш проти затримання своїх активістів

ВО "Свобода" провела у Львові 10-тисячний мітинг на захист заарештованих міліцією членів організації.

Олег Тягнибок
УНІАН
Олег Тягнибок
Близько десяти тисяч людей взяли участь у мітингу в центрі Львова на захист заарештованих міліцією членів ВО "Свобода".

"Це віче показує, що львів'яни не згодні з тією політикою, яку проводить центральна влада країни", - заявив лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.

"Адже те, що відбулося 9 травня у Львові, було приводом, таким собі пробним каменем з боку чинної влади – чи відреагують мешканці Львова на таку провокацію, як червоний прапор. Якщо не відреагують і все пройде спокійно, то значить можна і далі продовжувати економічний геноцид - підвищувати ціни і тарифи, продавати землю, і реакції народу не буде", - вважає Тягнибок.

За його словами, в даний час під вартою знаходяться 6 членів ВО "Свобода", один з них - у Росії. Він зазначив, що слідство з боку міліції ведеться однобоко і упереджено.

"Слідство, яке зараз проводить міліція, проводиться абсолютно однобоко. Хоча ми це зрозуміли ще тоді, коли з трибуни Верховної ради виступив міністр Могильов і чітко розставив акценти, очевидно тому, що була політична воля влади, кого вони зроблять винними", - зазначив лідер "Свободи".

"Як розповідають наші адвокати, присутні на допитах депутатів, звинувачення проти наших товаришів базуються на хитких свідченнях співробітників міліції" - заявив Тягнибок.

Перед мітингом члени та прихильники "Свободи" провели "Марш захисту українців" від пам'ятника Степану Бандері до пам'ятника Тарасові Шевченку. У ході маршу його учасники зупинялися біля приміщення львівського СІЗО, де утримують під вартою декількох членів "Свободи", затриманих у зв'язку з подіями 9 травня у Львові.

Учасники маршу скандували "Свободу політв'язням!", "Слава Україні!", а також виконали гімн України.

Нагадаємо, раніше у ВО "Свобода" заявляли, що львівська міліція вимагала від міськради через суд заборонити всі акції протестів з боку свободівців.

Читайте також:

В Івано-Франківську виступили проти "кірілізації" й тоталітаризму

"Свобода": міліція Львова вимагає заборонити всі наші акції

У Львові через заворушення 9 травня заарештовано депутатів від "Свободи"

Затриманий у Львові свободівець оголосив голодування

У Росії затримали активіста ВО "Свобода"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: