"Свобода": російські терористи вербують підлітків в одеських школах

У ВО "Свобода" вимагають перевірити організацію "Дозор", головою якої, за їхніми даними, є колишня учасниця "російської терористичної організації "Красный блицкриг".

Одеська обласна організація ВО "Свобода" заявила, що в одеських школах "російська терористична організація" намагається вербувати підлітків.

"Свобода" звернулася до СБУ та Генпрокуратури з вимогою провести розслідування і дати правову оцінку "урокам мужества", які в міських школах проводить громадська організація "Дозор".

"Вважаємо, що насправді під так званими "уроками мужества" відбувається намагання певних кіл втягнути підлітків у протизаконну діяльність", - йдеться у повідомленні прес-служби "Свободи".

Націоналісти заявили, що главою "Дозору" є "відома в Одесі шовіністичними поглядами та провокаційною діяльністю" 27-річна Марія Більчак.

"Протягом кількох років вона була членом російської терористичної організації "Красный блицкриг" (КБ), що сповідує ідеологію радикального сталінізму. За повідомленням російських інформаційний джерел: "бойовики "Красного блицкрига" готували в РФ замовні вбивства лідерів молодіжного руху "Оборона" Ірини Воробйової, Олега Козловського, представника "Молодіжного ЯБЛУКА" Яшина Іллі, членів правозахисних організацій. Передбачалася навіть поїздка бойовиків КБ в Україну, з метою організувати масові вбивства активістів деяких політичних проНАТОвських партій, щоб спровокувати повний розрив відносин України з Росією", - зазначили свободівці.

Наразі в Російській Федерації організація "Красный блицкриг" заборонена.

Напередодні 67-ї річниці визволення Одеси активісти громадського об'єднання "Дозор" провели для учнів старших класів школи №68 кілька "уроков мужества". Як повідомляла прес-служба "Дозору", уроки були присвячені обороні і звільненню Одеси. Учням були продемонстровані слайди, які містять карти бойових дій, фотографії воєнних років тощо.

Читайте також:

Одесою пройшли німці й червоноармійці з червоним прапором

Тернопільська міськрада заборонила червоні прапори на День Перемоги

Фаріон закликала дітей "вражою злою кров'ю волю окропити"

Тягнибок: з опозиціонерів хочуть зробити терористів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: