"Свобода" розпочала акції протесту через фальсифікації на виборах

Партія вимагає притягнути до кримінальної відповідальності фальсифікаторів виборчого процесу та розпочати процес перерахунку голосів у Київській області.

Партія ВО "Свобода" заявила про фальсифікацію результатів виборів в Київській області і починає акції протесту.

"Не дивлячись на те, що ВО "Свобода" звернулося з позовом до суду відносно фальсифікацій виборів в Білій Церкві, Ірпіні, Бучі, Переяслав-Хмельницькому, Тетіївському і Володарському районах і припинення оголошення офіційних результатів виборів до розгляду позову, обласна виборча комісія гарячково скликала засідання і, незважаючи на протести, оголосила офіційні результати виборів", - говориться в заяві "Свободи".

Згідно з результатами Київської обласної виборчої комісії в Київській обласній раді буде сформована фракцію ВО "Свобода" у складі чотирьох депутатів.

За даними Київської обласнії виборчії комісії, за "Свободу" проголосували 3,48% виборців (25 982 голосів).

В той же час, згідно з результатами екзит-пола, проведеного компанією GFK, "Свобода" в Київській області отримала 7,6% підтримку громадян України.

У Білій Церкві вже почалася акція протесту проти фальсифікації результатів виборів.

Всеукраїнське об'єднання "Свобода" розбило наметове містечко у будівлі міської виборчої комісії.

Свободовці з Білоцерківського і сусідніх районів вимагають притягнути до кримінальної відповідальності фальсифікаторів виборчого процесу. Також вони вимагають заарештувати голів Білоцерківської міської виборчої комісії; Переяслав-Хмельницької міської і районної виборчої комісій; почати перерахунок голосів на усіх дільницях, а у разі відмови - визнати вибори недійсними і призначити повторні вибори в районні і міські ради Київської області.

"Свобода" закликає жителів Білої Церкви і інших міст Київської області приєднатися до акції протесту, "встати на захист своїх громадянських і конституційних прав і не дати фальсифікаторам вкрасти майбутнє українців і їх нащадків".

Читайте також:

Львівські комуністи бояться побоїща від "Свободи" 7 листопада

Тягнибок вимагає перерахувати голоси на всіх дільницях Київщини

Тягнибок виведе людей на вулиці на захист українських ідеалів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: