"Свобода слова" залишиться без Шустера

Вже відомо, що новим місцем роботи Шустера стане телеканал "Інтер", де він імовірно, як і на ICTV, вестиме дві програми

Шустер
Ток-шоу "Свобода слова" 8 червня востаннє вийде на каналі ICTV з Савіком Шустером в ролі ведучого.

Вже відомо, що новим місцем роботи Шустера стане телеканал "Інтер", де він імовірно, як і на ICTV, вестиме дві програми: політичну і спортивну.

Про це пише газета "Сегодня".

Сам Шустер раніше пояснював зміну каналу можливістю професійного зростання, фінансові питання для нього в цій справі не такі принципові.

В той же час, як повідомляють ЗМІ, саме зарплата стала вирішальним чинником у зміні каналу, оскільки "Інтер" запропонував йому в два рази більше грошей. За різними даними, він отримував на ICTV 25-50 тисяч доларів на місяць. Хоча сам Шустер цю інформацію спростовує.

Гендиректор ICTV Олександр Богуцький повідомив, що звільнення Шустера з каналу не означає кінець самої передачі. Канал у пошуках нової особи ведучого ток-шоу і розглядає близько десяти кандидатів.

За словами Богуцького, є три концепції, за першою з них, ведучим повинна бути жінка близько 45 років, за іншою - чоловік такого ж віку, за третьою - ведучий повинен бути молодше. Гендиректор ICTV запевнив, що нікого з діючих ведучих інших каналів ICTV, перекуповувати не буде.

Богуцький відмовився називати прізвища, в той же час "близький до Секретаріату президента" політолог Вадим Карасєв натякнув, що за його відомостями, найбільш серйозні на сьогоднішній день кандидатури - це Леонід Парфєнов і Євгеній Кисельов.

Богуцкий зазначив, що пошуки ведучого на вихід передачі не вплинуть: "Перерви в "Свободі слова" не буде".

Нагадаємо, що Савік Шустер вже публічно не раз заявляв про своє рішення залишити ICTV. Олександр Богуцький говорить, що поки Шустер "усно озвучив те, що після восьмого (червня – ред.)хотів би піти. Ми б бажали, щоб він допрацював червень, запропонували умови. Відповіді поки не було, так само як і письмової заяви про звільнення. Коли воно буде, я точно скажу, що Шустер йде".

Він також висловив сподівання, що Шустер на "Інтері" створить шоу нового формату, а не копію "Свободи слова": "Савік часто говорить, що все, що у нього є - це репутація. І якщо вони зроблять таку ж або подібну програму, це, безумовно, відіб'ється на його реноме. Ми тоді захищатимемо себе в суді".

Сам Шустер поки відмовляється детально говорити про свій перехід на іншу роботу: "Після 8 числа, може, щось і скажу. А так мені говорити некоректно".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: