"Свобода": у депутатів, які проголосували за червоний прапор, руки в крові

Свободівці звинуватили нардепів, які проголосували за підняття Прапора перемоги 9 травня, у повторному розстрілі мертвих співвітчизників - жертв сталінських репресій.

Голови обласних рад Івано-Франківщини, Львівщини та Тернопільщини, які є членами ВО "Свобода", назвали Прапор перемоги символом сталінського реваншу, закон Ради про підняття прапорів 9 травня – схваленням злочинів проти людства, а депутатів, які голосували за прапор, - "вбивцями, на руках яких – кров жертв політичних репресій".

Таку заяву свободівці надіслали 4 травня до президента Віктора Януковича, вимагаючи скасувати закон, який, на їхню думку, є "аморальним, незаконним і неконституційним".

"Червоні прапори нерозривно пов'язані із масовим насильством, державним терором і комуністичним геноцидом. Для України – це символ її поневолення та тотального нищення Нації. Піднімати такі прапори – означає схвалювати злочини проти людства, солідаризуватися з масовими вбивцями, виправдовувати геноцид", - заявили свободівці.

У заяві йде мова про те, що: "Піднімати червоні прапори – означає зухвало глумитися з пам'яті мільйонів людей, яких замучили московсько-большевицькі кати, заморили голодом, вивезли на сибіри, розстріляли по ярах і лісах або кинули до тюрем і концтаборів. Піднімати червоні прапори – означає знущатися з пам'яті 100 мільйонів людей, знищених світовим комунізмом у ХХ столітті".

Голови облрад стверджують, що "своїм нечуваним за брутальністю і цинізмом" рішенням Верховна рада протиставила себе не лише українській Нації, але і світовій громадськості. У заяві нагадали, що 2006 року ПАРЄ резолюцією № 1481 закликала засудити злочини тоталітарних комуністичних режимів. 2009 року Парламентська асамблея ОБСЄ засудила нацистський та сталінський режими, "які принесли геноцид, порушення прав та свобод людини, воєнні злочини та злочини проти людства", а Європарламент визначив 23 серпня як Загальноєвропейський День пам'яті жертв сталінізму та нацизму.

"Після рішення Верховної ради 21 квітня 2011 року кров жертв Биківні, Дем'янового Лазу, Сандормоху і Катині – і на руках народних депутатів України. Цим блюзнірським голосуванням народні обранці розстріляли мертвих співвітчизників ще раз", - резюмували свободівці.

Нагадаємо, напередодні члени Партії регіонів заявили, що виділять кошти зі своєї зарплати для закупівлі копій Прапора перемоги для Західної України, оскільки місцева влада мотивувала небажання піднімати червоні прапори, зокрема, нестачею коштів.

Читайте також:

Регіонали віддадуть зарплату на червоні прапори для Західної України

Російські націоналісти повезуть радянський прапор до Львова під охороною

Львів замість Дня Перемоги святкуватиме День Героїв – Бандери, Шухевича та інших

Одеський депутат: Львів - це не Україна, а бандерштат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: