"Свобода" вимагає провести референдум про скасування автономії Криму

Націоналісти вимагають у президента протидіяти "явному сепаратизму і антиукраїнським настроям" у Криму.

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" закликає президента призначити всеукраїнський референдум про скасування автономного статусу Криму й особливого статусу Севастополя.

Такою була реакція "Свободи" на зміну назви кримського парламенту з "Верховної ради" на "Верховный совет". Організація розцінює цей крок як прояв сепаратизму.

"Постанова про перейменування... свідчить про явний сепаратизм і антиукраїнські настрої. Рішення є зухвалим порушенням 136 статті Конституції України", - йдеться в заяві організації.

Кримська "Свобода" просить Службу безпеки України притягти до відповідальності "бунтівників, які, зловживаючи владою, чинять замах на конституційний устрій держави", Верховну раду України – негайно ухвалити рішення про розпуск кримського парламенту й призначення дострокових виборів до цього органу, від Генпрокуратури - опротестувати рішення про зміну назви російською мовою.

Нагадаємо, депутати парламенту Автономної республіки Крим змінили офіційну назву свого органу влади, замінивши українське слово "рада" російським словом "совет". "Нова назва набагато краще відповідає і правилам російської мови, і національному, культурному складу населення Криму", - сказав, виступаючи на засіданні, один з ініціаторів перейменування парламенту, депутат Верховного совета Криму від партії "Російський блок" Олег Слюсаренко.

Читайте також:

ВО "Свобода" оголосило про створення національної опозиції до Януковича

Тягнибок вимагає від Ющенка список агентів КДБ в українській владі

На Західній Україні Тягнибок набрав голосів менше, ніж Янукович

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: