"Свобода" вимагає відновити у Бабиному Яру пам’ятник членам ОУН

На переконання членів "Свободи", “зруйнування хреста – символу пам’яті над могилами предків – вчинок політично і суспільно абсолютно аморальний і є викликом для всіх українців”.

Всеукраїнське об’єднання "Свобода" вимагає від президента, уряду та київської влади відновити у Бабиному Яру Хрест та меморіальну дошку на честь учасників антинацистського підпілля ОУН та забезпечити їм належну охорону.

Про це йдеться у заяві "Свободи".

“Пам’ятна дошка та хрест не становлять особливої матеріальної цінності, отже, їх знищення має характер виключно політичної провокації українофобів і є посяганням на символи української державності”, - підкреслюється в заяві.

На переконання її авторів, “зруйнування хреста – символу пам’яті над могилами предків – вчинок політично і суспільно абсолютно аморальний і є викликом для всіх українців”.

ВО Свобода вважає, що “цю цинічну наругу над святим місцем здійснили українофоби-безбожники, нащадки тих, які мордували українців голодоморами та вивозили на сибіри”.

У зв’язку з цим Всеукраїнське об’єднання "Свобода" також вимагає від Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури та Служби безпеки України виявити і покарати злочинців.

Також "Свобода" закликає українців дати гідну відсіч антиукраїнським і антидержавним силам.

“Якщо влада не зупинить такі глумління, ВО "Свобода" буде діяти відповідно до моральних традицій українського народу, щоб захистити могили своїх предків-героїв”, - йдеться в заяві.

Як повідомлялося, в ніч на 15 липня у Бабиному Яру невідомі зруйнували Хрест і розбили меморіальну дошку на честь учасників антифашистського підпілля ОУН, які загинули у 1941-43 роках.

Читайте також:

У Бабиному Яру вандали знищили пам'ятник членам ОУН, розстріляним фашистами

В знак помсти за Леніна комуністи закопали в пісок Шухевича

Націоналісти, які спотворили пам'ятник Леніну, виконували указ президента

В знак помсти за Леніна комуністи закопали в пісок Шухевича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: