"Свобода" запідозрила у мінському теракті Москву

ВО "Свобода" заявила, що у вибуху в Мінську не варто виключати російський слід: "Спецслужбам людей не шкода".

У теракті у мінському метро, який забрав життя 13 людей, не варто виключати російський слід, - вважає депутат Львівської міської ради від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин. Про це він заявив в ефірі одного з телеканалів.

"У вибуху в Мінську не варто виключати російський слід. Спецслужбам людей не шкода. У ХХІ столітті найбільшим терористом є держава, великий капітал, глобалізація і кримінальна буржуазія", - сказав Юрій Михальчишин.

ТЕРАКТ В МІНСЬКОМУ МЕТРО РОЗКРИТО: НАЗВАНІ МОТИВИ ЗЛОЧИНУ

"Дуже часто плутають такі речі як тероризм та боротьба за справедливість у різних формах. Те, що ми бачимо в Білорусі, має ознаки такого тероризму, який дуже часто спонсорується державою і спецслужбами. Саме спецслужби, яким дуже часто нічого робити, яким необхідно доводити свою корисність, починають інспірувати дуже підозрілі дії різних терористичних угрупувань або самі інсценізують подібні акти, для того, щоб довести свою корисність", - зазначив депутат.

"Коли ми говоримо про українські реалії, про те, чи можливий тероризм в Україні, то на сьогодні в Україні можливий тільки державний тероризм звичайних громадян України, а з іншої сторони, коли буде реальний соціальний опір, тоді не буде вибухів у метро. Якщо в Україні, не дай Бог, щось відбудеться, то за цим, очевидно, буде слід спецслужб і державного апарату. Якщо буде реальний народний спротив, то тоді будуть горіти маєтки олігархів, лексуси, бентлі, - те, що було награбоване в народу. Це не буде тероризм, це буде реальна народна війна", - зазначив Михальчишин.

ПЕРШЕ ВІДЕО ТЕРАКТУ В МІНСЬКУ

На ці слова перший заступник міністра юстиції України Інна Ємельянова сказала, що не потрібно "у суспільстві штучно створювати напругу".

Нагадаємо, 11 квітня під час вибуху у мінському метро загинули 13 людей, близько 200 було поранено. Вибух у метро Мінська шокував усю Білорусь, де подібне трапилося вперше. Основною версією вибуху в спецслужбах вважають теракт.

Читайте також:

Мотивом терористів в Мінську було масове вбивство людей

Серед затриманих у справі про теракт в Мінську є жінка

Підірвану в метро вибухівку виготовили не в Мінську

ВідеоОпубліковано перше відео вибуху в Мінську

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: