"Свобода" заявила, що її депутатам перешкоджають на шляху до Києва

"Свобода" заявила, що її депутатам перешкоджають на шляху до Києва

Ілюстрація / Фото: Архів

Міліція заборонила виїзд 2 автобусів з депутатами Тернопільщини, мотивуючи це несправністю транспорту.

Партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" заявляє, що міліція перешкоджає виїзду депутатів місцевих рад з Тернопільської області на марш слави з нагоди 69-ї річниці створення Української повстанської армії (УПА) у Києві. Про це йдеться в повідомленні прес-служби партії.

"Працівники ДАІ не випускають транспорт із депутатами Тернопільщини на виїзне засідання й збори депутатів місцевих рад від ВО "Свобода", які мають відбутися в Києві 14 жовтня перед маршем слави УПА", - сказано в ньому.

Міліція заборонила виїзд 2 автобусів, мотивуючи це їх несправністю. "Заборону виїзду з міста співробітники ДАІ мотивують нібито тим, що у двох автобусах колеса "лисуваті", а ще в одному - "невелика тріщинка" на лобовому склі", - підкреслюється в повідомленні.

"Свобода" пов'язує таке перешкоджання з опозиційною діяльністю партії.

Прес-служба "Свободи" повідомила, що в цих автобусах у Київ мали потрапити, зокрема, мер Тернополя Сергій Надал і голова Тернопільської обласної ради Олексій Кайда.

За інформацією партії, депутати й громадяни, які перебували в цих автобусах, мають намір добиратися в Київ залізничним транспортом або на автомобілях.

Нагадаємо, 7 партій і організацій подали заявки в Київську міську державну адміністрацію на проведення акцій у Києві 14 жовтня з нагоди 69 річниці створення УПА.

Зокрема, "Свобода" подала заявку на проведення маршу слави УПА (кількість учасників - 20 тис.) за маршрутом: парк Шевченка-вул. Володимирська-Софійська площа-Михайлівська площа.

Читайте також:

Суд заборонив акцію "захисників від бандерівської погані" у Києві

69-та річниця створення УПА: тисячі людей вийдуть на марші слави

"Свобода" вимагає святкувати створення УПА всією країною

Повʼязані теми:

Наступна публікація