"Свобода" зберегла лідерство на виборах у Тернополі

За офіційною інформацією, політична сила Олега Тягнибока набирає 33% голосів тернопільських виборців.

На виборах до Тернопільської обласної ради продовжує лідирувати Всеукраїнське об'єднання "Свобода".

Такими є офіційні дані Тернопільської територіальної виборчої комісії.

ТВК вже обробила 572 тис. бюлетенів (65,5%). За попередніми даними, "Свобода" набирає 33% голосів виборців. Також до Тернопільської облради проходять "Єдиний центр" (15,98% голосів), Партія регіонів (10,6%), УНП (8,7%), БЮТ (7,9%), "Наша Україна" (6,2%) і Блок Литвина (3,7%). Проти всіх проголосували 6,4% виборців. Залишилося обробити дані 2 районних територіальних комісій і м.Тернополя.

Разом із тим, за даними партії "Єдиний центр", яка завершила паралельний підрахунок голосів, "Свобода" набирає на виборах 34,45% голосів. Далі йдуть сам ЄЦ (14,22%), Партія регіонів (9,78%), БЮТ (8,12%), УНП (8,03%), "Наша Україна" (5,5%), Блок Литвина (3,58%).

Згідно з результатами паралельного підрахунку голосів, проведеного УНП, найбільше місць у Тернопільській облраді отримає "Свобода" - 49. 20 мандатів буде в "Єдиного центру", 14 - у ПР, по 12 - в БЮТ і УНП, 8 - в НСНУ, 5 - в Блоку Литвина.

Такі розрахунки були зроблені на підставі протоколів з мокрими печатками з усіх виборчих дільниць Тернопільщини.

Нагадаємо, вибори Тернопільської обласної ради відбулися 15 березня після низки суперечливих судових рішень, які то скасовували голосування, то відновлювали його.

Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок на підставі успіху в Тернопільській області заявив, що його політична сила тепер зможе претендувати на проходження до Верховної ради. Сам Тягнибок збирається брати участь у президентських виборах і сподівається пройти до другого туру.

Разом із тим, БЮТ звинуватив голову Секретаріату президента Віктора Балогу у фальсифікації тернопільських виборів і збирається оскаржувати їх результати в суді.

Читайте також:

Тягнибок буде балотуватися в президенти України

Тягнибок: дорога в парламент нам відкрита

БЮТ буде оскаржувати "сфальсифіковані Балогою" вибори

БЮТ програє вибори у Тернополі. Перемагає "Свобода"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: