Священик УПЦ (КП) готовий на самоспалення, якщо храм передадуть Москві

Архієпископ Сергій Донецької єпархії УПЦ Київського Патріархату готовий до акту самоспалення, якщо храм, що належить Київському патріараху передадуть Московському.

Керуючий Донецькою єпархією УПЦ Київського Патріархату архієпископ Сергій (Горобцов) стверджує, що влада готує передачу храму в с. Кам´янка Тельманівського району новоствореній громаді Московського Патріархату.

У разі ж, якщо це відбудеться, владика Сергій каже, що йому нічого не залишиться, як спалити себе.

"Я знаю, що це недобре - але якщо закон не виконується, якщо влада, яка поставлена охороняти правду, сама діє проти правди, якщо ніяким іншим чином не можна захистити свої права - то мені залишається лише вийти на площу, облити себе бензином і спалити. Бо скільки ж можна з нас знущатися! Я був поставлений архієреєм для того, щоб за свою паству віддати навіть життя - і я готовий це зробити, якщо ніяким іншим чином не можна зупинити той шалений тиск, який ми тут відчуваємо", - заявив архієпископ Сергій.

Зазначимо, протистояння між Київським та Московським патріархатами постійно посилюється. Зокрема, Львівська міська рада закликає Віктора Януковича не допускати преференцій для Української православної церкви Московського патріархату з боку влади.

Львівська міськрада також просить президента не допустити передачі Софійського собору в Києві під контроль УПЦ (МП).

Раніше Тернопільська міська рада на сесії 5 січня направила Януковичу звернення, у якому заявляє про дискримінацію владою Української православної церкви Київського патріархату на користь Української православної церкви Московського патріархату.

Як відомо, Похідний храм великомучениці Катерини Української православної церкви Московського патріархату в Чернігові в новорічну ніч невідомі облили бензином і підпалили. На момент займання в приміщенні намету перебували декілька осіб, з них ніхто не постраждав.

Читайте також:

Львів закликав Януковича не служити "чекістові" Кирилу

Тернопіль закликав Януковича припинити гоніння на Київський патріархат

Янукович забув привітати греко-католиків з Різдвом

У Чернігові спалили церкву Московського партіархату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: