Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Священик-влогер. Панотець з Тернопільщини готує і показує це у прямій трансляції

За священиком стежать тисячі глядачів.

Олексій Філюк з маленького села Шушківці підірвав мережу і за кілька тижнів зібрав десятки тисяч підписників своїми відео, де він готує трапезу за простими рецептами та з доступних продуктів, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Чоловік знімає себе сам: прилаштовує табуретку на стіл, пачкою печива підпирає мобільний. Священик свої трансляції робить у будь-яку пору доби без попередження, проте глядачі з'являються уже з перших хвилин.

Більшість підписників священика — жінки. Вони коментують, лайкають, готують страви від батюшки, а пізніше викладають фото своїх кулінарних результатів.

Колеги-священики з інших сіл відеоблогера підтримують повністю. Вони вважають, що такий спосіб отець Олексій стає ближчим до людей.

"Священик сучасний він трошки не такий, який був років сто тому, бо, якщо сучасний священик живе тим життям, щоб достукатися до молодого покоління", - стверджує священик села Снігурівка отець Іван Борис.

Сам панотець зіркою інтернету себе не вважає, але, каже, на вулицях тамтешнього райцентру його вже впізнають.

"Мені це подобається, я людина, яка любить життя і публічність. Відчуваю себе ні зіркою ніким, відчуваю себе простим священиком, який служить в глухому селі, який любить кухню", - сказав священик-блогер.

У наступній трансляції замахнеться на святковий торт, тому усіх прихильників його кулінарної творчості чекає неабиякий сюрприз.

ВідеоСільський священик з Тернопільщини веде власний кулінарний відеоблог

Батюшка з Тернопільщини робить прямі трансляції, їх дивляться тисячі людей, повторюють і готують трапезу за простими рецептами та з доступних продуктів. Піп Олексій Філюк з маленького села Шушківці підірвав мережу і за кілька тижнів зібрав десятки тисяч підписників. 

Сільський священик з Тернопільщини веде власний кулінарний відеоблог

Залиште свій коментар

Вибір редакції