Священика, якого піймали п'яним за кермом, відсторонили від служби

За словами знайомих панотця, він вів зовсім не церковний спосіб життя.

П'яного священика московського патріархату, якого поліція упіймала в Лубнах п'яного за кермом, відсторонили від служби в церкві на рік. Також на рік його позбавили права керувати авто і зобов'язали виплатити штраф у розмірі понад 10 тисяч гривень.

Як йдеться в сюжеті ТСН.19:30, п'яного отця Анатолія зняли на відео місцеві журналісти. Тоді у його крові виявили майже три проміле алкоголю. Церковники усіляко намагалися вигородити панотця, а журналісту, що зафільмував його, пригрозили звільненням.

Кадри, де поліція зупиняє п'яного священика, журналіст Олександр Назарець зняв минулої п'ятниці – у день послаблення Великого посту. Отець Анатолій тоді ледь тримався на ногах, не міг сфокусувати погляд, а в його машині знайшли порожню пляшку від коньяку. У лікарні, куди отця під руки завели двоє поліцейських, алкотестер показав результат у 15 разів вищий за норму.

Пані Наталя, з якою нам вдалося поспілкуватися, із героєм скандального відео в одному храмі пропрацювала чотири роки. За цей час, розповідає, від панотця пішла більшість парафії. Бо той п'є, буянить, а іноді поводиться неадекватно.

Наприклад, під час вечірньої служби може піти дивитися кіно на ноутбуці. Але більше пані Наталю обурює інше. За її словами, священик веде геть не церковний спосіб життя. Сам отець Анатолій наразі на люди намагається не виходити і за словами його матері увесь час проводить у лісі на самоті.

Попри те, що панотця покарали на рік відсторонення від церкви, єпископи почали його вже виправдовувати: нібито отець Анатолій пив лише церковне вино. І до такого стану не дійшов би, якби у його храмі вистачало кадрів, наприклад, диякона.

Кореспондент ТСН Мар'яна Бухан.

ВідеоСвященика, якого піймали п'яним за кермом, відсторонили від служіння в церкві

Залиште свій коментар