Священика столичної церкви звинуватили у сексуальних домаганнях

Священика УАПЦ, котрий називав себе патріархом Мойсеєм і обіцяв парафіянкам Божу дитину від нього, розшукує міліція за сексуальне домагання.

''Патріарх'' Мойсей
''Патріарх'' Мойсей
Кілька парафіянок невеликого храму Української автокефальної православної церкви канонічної у Києві звинуватили її очільника в домаганнях.

Панотець буцімто підпоював вином, використовував гіпноз та затягував у ліжко.

За словами Олени Нестеренко, патріарх Мойсей, як сам себе називав церковнослужитель, говорив, що від нього вона народить Божу дитину.

"Я, як Марія, маю народити від нього Божу дитину, і власне намагався зробити ту дитину", - каже Олена.

Ґвалт підняв один із священиків церкви Юрій Василишин, після того, як дізнався, що і його дочка також тісно спілкувалася з патріархом. Про це очільник церкви нібито сказав йому особисто.

Священик усе заперечує, але про всяк випадок виїхав із країни. Інтернетом він повідомив, що його замовили конкуренти від релігії.

"Це все надумані речі, нічого того не було, ні з ким, ні з чим. Нехай дадуть хоч якісь факти. Де то було, з ким то було", - сказав священик.

Священики ж церкви, у котрій служив патріарх Мойсей, одностайні: усі колишні парафіянки, які говорять про сексуальні домагання, підкуплені. Вони припускають, що це зробили православні церкви - УАПЦ та Київський патріархат, щоб знищити конкурента.

В Українській автокефальній православній церкві про Олега Кулика, який тепер представляється патріархом Мойсеєм добре знають. Кажуть, він обіймав доволі високу посаду у православній Церкві Київського патріархату - архімандрита, та звідти його вигнали. Він хотів служити і в УАПЦ, але його не прийняли.

"Цей так званий патріарх Мойсей - самозванець. Жаль, що він прикривається іменем УАПЦ і відношення до УАПЦ він ніякого не має", - кажуть у Київському патріархаті.

У міліції ж повідомили, що Олег Кулик знаходить в розшуку, і вже є рішення про доправлення цієї людини до Голосіївського райвідділу міліції Києва.

Подробиці справи дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

Церква мститься журналістам, які викрили священиків

Священики-педофіли прикривають свої збочення рясою

Церква запропонувала віруючим молитву перед сексом

Папа Римський позбавив сану священика-педофіла

ВідеоСвященика розшукують за домагання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: