Священиків закликали не займатися агітацією

Українських священиків закликали не агітувати від імені церков.

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернулася до вірян та священників усіх конфесій із закликом не брати участі у політичній агітації від імені церков і релігійних організацій – навіть якщо про це проситимуть або примушуватимуть.

Вони пояснюють це тим, що "місце молитви і зібрання віруючих повинно бути відкритим для прихильників різних політичних сил, а політичні переконання не повинні ставати приводом для розділення серед віруючих".

Крім того, Рада закликає кандидатів на посаду президента України сприяти консолідації суспільства. Духовні лідери країни також закликають ЗМІ подавати правдиву інформацію про кандидатів і перебіг виборчого процесу та застерігають вірних, підкреслюючи неприпустимість агітації від імені Церков і релігійних організацій, – повідомляє Інститут релігійної свободи.

Предстоятелі Церков і релігійних організацій закликають усіх виборців, "незважаючи на можливе розчарування або зневіру в політиці та політиках, в день голосування прийти на виборчі дільниці та зробити усвідомлений вибір".
У своєму виборі глави конфесій України закликають кожного "керуватися не особистою вигодою, а усвідомленням блага суспільства, моральними критеріями та власними світоглядними переконаннями".

При цьому у своєму Зверненні духовні лідери застерігають усіх: "Не дайте себе купити, не продавайте свій голос за гроші, подачки чи обіцянки, будьте гідними високого звання Людини й Громадянина".

Першоієрархи Церков і релігійних організацій звернулись і до політиків зі словами: "Поважайте віру в Бога, пам’ятайте, що політика – швидкоплинна і скороминуча, а Бог та віра в Нього – вічні".

На завершення Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала всіх віруючих посилено молитися про чесні й справедливі вибори, про обрання найбільш достойного кандидата на посаду президента України, а в день голосування – прийти на виборчі дільниці та віддати свій голос за гідного кандидата.

Раніше, Віктор Ющенко закликав Раду церков виступити зі зверненням щодо необхідності проведення чесних та вільних виборів президента України.

В свою чергу лідер Партії регіонів Віктор Янукович закликав українців “перегорнути чорну сторінку української історії, обравши нову владу”. Про це він сказав під час відвідин храму Святого Димитрія у Малині в Житомирській області. За словами головного регіонала, “без віри в Бога народові неможливо збудувати сильну Україну”.

Читайте також:

Янукович: в України є все, крім Божого благословення

Ющенко закликав Церкву допомогти у проведенні чесних виборів

Церква мститься журналістам, які викрили священиків

Як церква заробляє гроші на вибори
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: