Святковий парад до Дня Незалежності: у заході візьмуть участь 5 тисяч військових і 15 країн-партнерів

Святковий парад до Дня Незалежності: у заході візьмуть участь 5 тисяч військових і 15 країн-партнерів

УНІАН

Парад військ заплановано провести на вулиці Хрещатик та на Майдані Незалежності.

У 30-ту річницю незалежності України, 24 серпня, вперше відбудеться одразу три урочисті заходи за участю української армії і військових з 15 країн-партнерів. Відбудеться демонстрація нових зразків озброєння та техніки України.

Про це повідомив представник центрального управління безпеки військової служби ЗС України полковник Руслан Сергієнко під час презентації заходів на форумі "Україна 30".

У парадах візьмуть участь понад 5 тисяч українських військових, сотні літальних апаратів, 400 одиниць озброєння і техніки ЗСУ. Також Сергієнко анонсував демонстрацію нових зразків озброєння і техніки.

У Києві на параді Хрещатиком та Майданом Незалежності крокуватиме три колони: піша, повітряна і механізована. Також під час параду запустять артилерійський салют на Трухановому острові. На початку параду прапор України вперше урочисто пронесуть сили безпеки і оборони України та країн-партнерів. У крокуванні пішої колони вперше будуть задіяні одночасно всі сили безпеки і оборони, кінологічні підрозділи України та близько 15 країн-партнерів.

"Одночасно з проведенням параду заплановане урочисте проходження бойових кораблів і проліт авіації, демонстрація військової техніки у місті Одеса. Крім цього, на річці Дніпро передбачене урочисте проходження катерів, проліт авіації, повітряна та морська демонстрація озброєння і військової техніки", - розповів Руслан Сергієнко.

Парад завершиться прольотом бойових літаків, з пуском сигнальних ракет і димами кольорів українського прапора.

Нагадаємо, на військовому аеродромі під Черніговом вже місяць триває підготовка до параду на День незалежності України: тренуються понад тисяча військовослужбовців.

Офіс президента Володимира Зеленського презентував план святкування Дня Незалежності України.

До Дня Незалежності ТСН покаже великий тур усіма обласними центрами

До Дня Незалежності ТСН покаже великий тур усіма обласними центрами
Наступна публікація