Святкування Дня Незалежності

Сьогодні Українська держава відзначає 16-ту річницю Незалежності.

День Незалежності
УНІАН
У Софійському соборі президент і його сім'я взяли участь у молебні.
Сьогодні Українська держава відзначає 16-ту річницю Незалежності. У цей самий день 16 років тому Верховна рада УРСР прийняла Акт про проголошення незалежності України.

1 грудня 1991 року на референдумі 90% українців проголосували за незалежність України.

Святкування Дня Незалежності в Києві розпочалося о 9.00 у Національному заповіднику Софія Київська. Президент України Віктор Ющенко разом із дружиною пані Катериною Ющенко у Софійському соборі взяли участь у молебні "Молитва за Україну".

Після завершення молебну о 10.00 президент України виступив із промовою на Софійській площі.

Президент України з нагоди Дня Незалежності вручив державні нагороди громадянам, які зробили визначний внесок у справу побудови новітньої української державності, піднесення авторитету України у світі, і своєю працею принесли країні успіх та процвітання.

День Незалежності
УНІАН
Ющенко вручив паспорти громадянина України - юнакам та дівчатам з усіх регіонів країни, які народилися 24 серпня 1991 року.
Як повідомляє офіційний сайт президента, Ющенко присвоїв звання Героя України з врученням ордена Держави голові Національного банку України Володимиру Стельмаху, керівнику агрофірми „Україна” Івану Балюку, генеральному директору ВАТ „Дамен Шіпярдс Океан” Миколі Романчуку, директору спеціалізованої ДЮСШОР № 2 м. Одеси, голові правління обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів „Майбутнє” Борису Літваку, начальнику дільниці з видобутку вугілля шахти „Відродження” державного підприємства „Львіввугілля” Сергію Руденку.

Церемонія нагородження відбулася сьогодні на Софійській площі у Києві. Також Ющенко вручив паспорти громадянина України юнакам та дівчатам з усіх регіонів країни, які народилися 24 серпня 1991 року.

О 19.30 відбудеться урочистий святковий прийом з нагоди Дня Незалежності України.

ВідеоСвяткування Дня Незалежності

ВідеоПрийом у президента

ВідеоПолітики про Незалежність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: