Святкування Дня перемоги над нацизмом: поліція зареєструвала п’ять кримінальних проваджень за використання забороненої символіки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Загалом було зареєстровано 33 резонансні події.

Українські правоохоронці зареєстрували п’ять кримінальних проваджень під час святкувань Дня перемоги над нацизмом у зв’язку із використанням забороненої символіки.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

"За фактом використання іншої забороненої символіки (червоні прапори, символіка серпу та молоту) зареєстровано 15 подій. За 5 повідомленнями відомості внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 436 КК України (Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів)", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 4 з них відбулося у Дніпропетровській області, та ще одне – в Одеській. Також було складено 13 адміністративних повідомлень за використання "георгіївської стрічки".

Нагадаємо, 9 травня в Україні святкують День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Воно прийшло на заміну радянському святу "День Перемоги", яке відзначали в СРСР, а потім в Україні до 2015 року включно. Офіційним символом святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, як і Дня пам’яті та примирення, є квітка червоного маку - загальноприйнятий у світі символ відзначення пам’ятних днів Другої світової війни.

ВідеоДень перемоги чи День пам`яті: що насправді святкують 8 і 9 травня

День пам`яті та примирення відзначає сьогодні Україна. Саме сьогодні, 8 травня, перемогу над фашистською Німеччиною відзначає більшість країн світу. У нас роками формувалась інша традиція – святкувати День перемоги 9 травня. Чому виникло дві дати? Дивіться у сюжеті.

День перемоги чи День пам`яті: що насправді святкують 8 і 9 травня

Залиште свій коментар

Вибір редакції