Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Незважаючи на заборону Польщі, Святославу Шереметі вдалося в’їхати до Шенгенської зони

Кожна країна Шенгенської зони може окремо ухвалювати рішення щодо дозволу чи заборони в'їзду на її територію.

Секретар Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників АТО, жертв війни та політичних репресій Святослав Шеремета зміг в'їхати до Німеччини, хоча раніше отримав заборону від Польщі на в'їзд на всю територію Шенгенської зони, пише Zaxid.net.

Про свій приїзд до Берліну Шеремета повідомив у Fcebook.

"Щойно прилетів до Берліну та пройшов паспортний контроль. Рушаю в місто. Не дивлячись на дії МЗС Польщі щодо заборони в’їзду до країн Шенгенської зони, посольство Німеччини надало мені візу, дійсну на її території. Вирушаю на раніше заплановані зустрічі у Берліні. Передаю привіт Ващиковському," – написав він.

Тільеи що прилетів у Берлін в аеропорт Шенефельд. Пройшов паспортний контроль. Рушаю в місто. Не дивлячись на діі МЗС По...

Опубликовано Святославом Шереметой 4 декабря 2017 г.

Та додав, що заборона на в’їзд у країни Шенгенської зони діє і надалі. Однак кожна країна має право ще й окремо розглядати документи на візи.

Нагадаємо, у середині листопада Святослава Шеремету не впустили до Польщі, оскільки він "не відповідає вимогам, які дозволяють в’їхати в країну". Його прізвище фігурувало в базі осіб, небажаних на території країни.

Ще раніше міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський повідомив, що країна заборонить в'їзд на її територію особам, які демонструють вкрай антипольські настрої

ВідеоВсі розбіжності між Польщею та Україною можна розв'язати одним жестом, - Ващиковський

Залиште свій коментар

Вибір редакції