Сюжет ТСН допоміг в лікуванні хворій дівчині

15 років вітчизняні лікарі не могли поставити діагноз хворій дівчині Олені. Після сюжету в ТСН їй допомогли пройти перший курс лікування в Німеччині.

олена, допомога
Олені допоміг сюжет ТСН
Сюжет ТСН допоміг дівчині Олені з Миколаївщини зробити перші кроки за 15 років її життя.

Півроку тому ТСН розповідала історію дівчинки, якій зламав життя один-єдиний укол. У сім років Олені зробили ін'єкцію заспокійливого, після чого дитина майже перестала ходити. Вітчизняні лікарі виявилися безсилими, мати дівчинки попросила про допомогу.

Про події, що розгорталися після сюжету в новинах ТСН, мати Олени розповідає не без переживань. Телефон буквально розривався. Хтось співчував, хтось давав поради, інші пропонували послуги екстрасенсів.

Нарешті пролунав і доленосний дзвінок. Благодійний фонд "Розвиток України" Ріната Ахметова оплатив лікування дівчини у Німеччини.

Німецькі лікарі досліджували хворобу Олени півтора тижня. На 10 день поставили діагноз та зробили кілька уколів. Після них Олена зробила перші кроки.

Тепер дівчині, щоби повністю одужати, потрібно продовжити підтримувальне лікування в Німеччині. Грошей на нього в родини немає. Єдині сподівання знову на спонсорську допомогу. 


ВідеоСюжет ТСН допоміг в лікуванні хворій дівчині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: