Табачник допустить до сфери освіти Московський патріархат

"Ми схильні вітати гуманітарну місію православної церкви й розвивати державно-церковне партнерство", - заявив міністр освіти у ході відеомосту, присвяченого РПЦ.

Міністр освіти і науки, молоді й спорту Дмитро Табачник виступає за посилення ролі православної церкви в сфері освіти. Про це він сказав у ході відеомосту, присвяченого діяльності Російської православної церкви на пострадянському просторі.

"Якщо православна церква, продовжуючи освітню й гуманітарну місію, більш активно буде співробітничати в освітньому просторі... особливо на середньому й початковому етапах, деякі проблеми вирішила б значно більш ефективно", - сказав він.

Міністр вказав на необхідність відпрацьовування механізму співробітництва влади й церкви, що має ґрунтуватися на Конституції, законодавчих актах і законах. "Ми схильні вітати гуманітарну місію православної церкви й розвивати державно-церковне й церковно-державне партнерство", - сказав Табачник.

На думку міністра, таке партнерство сприятиме єдності, державі й суспільству. Табачник вважає, що продуктивне співробітництво держави й церкви можливо також у сфері приватного партнерства й приватної добродійності, що дасть можливість вирішити проблемні питання на місцевому рівні.

Крім того, міністр позитивно оцінив візит патріарха Московського й всієї Русі Кирила в Україну, що відбувся 25-27 квітня.

Читайте також:

Табачником можуть пожертвувати замість Азарова

Табачник вважає, що вчителі не заслуговують підвищення зарплат, бо мало працюють

Новий підручник з історії для старшокласників: зникли розділи "Русифікація" та "УПА"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: