Табачник: Гриценко збільшує загрозу тероризму

Віце-прем'єр виступає категорично проти вступу України до НАТО.

Дмитро Табачник
УНІАН
Дмитру Табачнику не сподобалася робота Міністерства оборони.
У віце-прем’єр-міністра України Дмитра Табачника є запитання до міністра оборони України Анатолія Гриценка, заради чого той збільшує "терористичну загрозу для України".
 
Про це Табачник сказав в інтерв’ю журналістам. 

Урядовець зазначив, що в нього є питання до Гриценка, "заради чого збільшувати терористичну загрозу для України, інтегруючись в альянс (НАТО), заради чого робити українських юнаків або офіцерів гарматним м’ясом для США в будь-яких точках планети".
 
"Заради чого брехати українському народу, що членство в альянсі дає гарантію безпеки?", - запитав Табачник.
 
Коментуючи заяви Гриценка про недосконалість держбюджету і недостатність фінансування армії, Табачник зауважив: "Я вже втомився спростовувати неправду, яку сіє і письмово, і вербально міністр оборони Гриценко". "Йому завжди щось заважає", - додав він. 

За словами, віце-прем’єра, якщо попередні міністри оборони будували від 2 до 6 тисяч квартир на рік, то при Гриценкові вводиться від 12 до 100 квартир на рік. 

Табачник також розкритикував Гриценка за ситуацію навколо інституту Сухопутних військ, який був перенесений з Одеси до Львова. 

За його словами, бюджет Міністерства оборони "Гриценко погоджує з Кабінетом міністрів через президента". "Якщо він вважає це нормальною формою роботи, то я думаю, йому треба звернутися до своїх фінансистів, щоб вони йому допомогли, і до своїх лікарів, щоб вони йому дали пігулку від надмірного честолюбства", - сказав віце-прем’єр.
 
Табачник, зрештою, звинуватив Гриценка у тому, що той не працює в уряді "нормально, по-колежанськи". "Він займається тільки одним – інтегрує нашу систему військову до НАТО, агітує за НАТО, безкінечно обговорює будь-які питання на уряді, які не мають до його професійних обов’язків жодного відношення", - зазначив віце-прем'єр.
 
За його словами, свого часу Гриценко не відстоював в уряді Юлії Тимошенко збільшення фінансування для Міністерства оборони. "Чому тоді так кволо він відстоював свої права?", - поцікавився Табачник.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: