Табачник хоче повернути в школи російську літературу

На думку міністра, злиття російської літератури з зарубіжною було штучним і не відповідає потребам підвищення якості освіти в середній школі.

В Україні до середніх шкіл слід повернути окремий курс російської літератури.

Про на прес-конференції в Харкові заявив міністр освіти і науки Дмитро Табачник, відповідаючи на питання журналістів про можливість виокремлення в навчальних програмах загальноосвітніх шкіл курсу російської літератури з курсу зарубіжної літератури.

"Це скажуть фахівці, але я думаю, що це варто зробити", - сказав він.

На думку Табачника, злиття цих курсів було штучним і аж ніяк не відповідає потребам підвищення якості освіти в середній школі.

"Я хочу сказати, що перенесення російської літератури в курс зарубіжної літератури, на мою думку, це спотворення, яке абсолютно не відповідає якості освіти, тому що Україна є поряд з Росією співавтором і співвласником величезної української російськомовної культури", - зазначив він.

На думку міністра, можливість рівноцінно володіти українською та російською мовами "долею подаровано українському народу", і тому варто говорити не про обмеження, а про розширення мовного горизонту українців.

"Я вважаю, що долею подаровано українському народу білінгвізм і відмовлятися від нього абсолютно недоцільно, недоречно. Знання кожної мови - це знання цілого світу", - сказав Табачник.

Читайте також:

Львівська облрада вимагає звільнити Табачника та посадити Семиноженка

Міносвіти дозволило вузам викладати іноземними мовами

Чиновникам Криму погрожують звільненням за листування українською

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: