Табачник: Комітет виборців України - хвора на голову організація

Міністр освіти та науки Дмитро Табачник обурений, що Комітет виборців України цікавиться кількістю проданих класних журналів.

Міністр освіти та науки Дмитро Табачник переконаний, що Комітет виборців України не мав би цікавитися класними журналами у школах, бо це не у його компетенції. Це "хвора на голову організація", наголосив міністр.

Коментуючи заяву КВУ щодо збільшення кількості золотих медалістів в школах у зв’язку з тим, що середній бал атестату і дані у класних журналах могли змінюватись, Табачник сказав: "КВУ хвора на голову організація, якщо так вважає, тому що вчитель заповнює кожну сторінку журналу своєю рукою".

"Це різні вчителі, ви можете собі уявити, що можна вмовити 30 осіб переписати журнали за три роки, це по-перше. По-друге, я не можу зрозуміти, яким чином шкільні журнали входять до сфери інтересів і компетенції Комітету виборців", - заявив Табачник, додавши, що КВУ має займатися виборцями, а не шкільними журналами.

Міністр також наголосив, що на кожній сторінці журналу стоїть печатка райвно.

"Тепер уявіть собі, на яких умовах можна вмовити 30 вчителів, директора і завуча переписати журнал. Це документ суворої фінансової звітності... Це мають 30 вчителів, завуч, директор, заврайвно, головний бухгалтер вступити у змову і переписати журнали. Окрім того, журнали друкуються в одному місці. Ми спеціально запитували, цього року на жоден відсоток не виросло замовлення на журнали", – додав Табачник.

Нагадаємо, голова правління громадянської мережі "Опора" Ольга Айвазовська раніше заявила, що, за даними однієї з поліграфічних фірм, за березень-квітень 2010 року кількість проданих класних журналів зросла на 23%.

На її думку, це свідчить про збільшення кількість учнів, які отримали кращі оцінки, ніж повинні були отримати, якби цього року абітурієнти вступали до вишів лише за результатами ЗНО.

Читайте також:

БЮТ збирається відправити Табачника у відставку за "шизофренію"

Заступника Табачника, який назвав студентів "бидлом", вимагають відправити у відставку

Табачник: підручники не повинні складатися з позицій "загубленого в горах племені"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: