Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Табачник ліквідував сектор сприяння освіті рідною мовою

Сектор сприяння освіті рідною мовою у МОН ліквідовано за наказом міністра освіти Дмитра Табачника, повідомили джерела. Офіційної інформації міністерство не надало.

Уряд фактично ліквідував сектор сприяння освіті рідною мовою, що був підрозділом департаменту середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки.

Це було зроблено на підставі наказу міністра Дмитра Табачника, який на даний момент ще не оприлюднено, повідомило джерело у міністерстві.

На сайті МОН інформація про це також відсутня.

Раніше сектор знаходився у підпорядкуванні Кабінету міністрів, а кілька років тому був підпорядкований Міністерству освіти і науки.

Нагадаємо, 30 липня Кабінет міністрів скасував іспит з української мови (за професійним спрямуванням) при вступі в аспірантуру та складання кандидатського іспиту з української мови для отримання ступеня кандидата наук.

Екс-міністр освіти і науки, ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Іван Вакарчук порівняв даний наказ із Валуєвським циркуляром та Емським указом, що забороняли використання української мови.

Читайте також:

Вакарчук заявив, що уряд підписав заборону української мови

Кабмін скасував іспит з української мови при вступі в аспірантуру

БЮТ подасть на Януковича в суд за мову

В Україні дозволили судочинство російською мовою

Залиште свій коментар

Вибір редакції