Табачник: міністри не зобов'язані ідеально знати Конституцію та українську

Дмитро Табачник заявив, що для міністрів не є важливим знання української мови, історії та Конституції під час прийому на роботу.

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник вважає недоцільним здачу держслужбовцями іспиту на знання української мови та історії при прийомі на роботу.

Крім того, він додав, що дотримується такої ж думки і щодо Конституції України.

"Я не бачу нічого страшного в тому, якщо, наприклад, міністр охорони здоров'я не знає всіх положень Конституції. Важливо, щоб він розбирався якісно у своїй сфері", - сказав міністр.

При цьому Табачник підкреслив, що вважає одним з ознак наявності інтелектуальної розвиненості всебічну обізнаність людини.

Як повідомлялося раніше, голова Верховної ради Володимир Литвин вважає за доцільне, щоб державні службовці перед тим, як обійняти посаду, здавали іспити на знання Конституції, історії та української мови.

Нагадаємо, 9 листопада Табачник висловив бажання написати диктант, щоб, за його словами, перевірити, чи не застаріли отримані ним у школі й університеті навички.

Зі слів міністра, диктант здався йому досить легким, але той, хто диктував, надиктовував занадто швидко.

Після написання диктанту листки з ним були упаковані в конверт і відправлені поштою на адресу Національної радіокомпанії України.

Як стало відомо пізніше, у диктанті міністра була лише одна помилка - слово "доречі" Табачник написав разом, тоді як правильно – окремо ("до речі").

Читайте також:

У Москві видали підручник з української мови

Табачник легко написав диктант з української мови

Янукович пообіцяв захищати українську мову

Табачник підготував для випускників тести з російської мови

ВідеоТабачник легко написав диктант з української мови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: