Табачник наказав поновити шкільні олімпіади з російської мови

Міністерство освіти в наступному навчальному році проведе всеукраїнські шкільні олімпіади з російської мови та літератури, а також з астрономії.

Міністерство освіти та науки вирішило провести всеукраїнську олімпіаду учнівських робіт з російської мови та літератури в 2010/2011 навчальному році.

Крім того буде проведено олімпіаду з астрономії.

Про це на прес-конференції повідомив міністр освіти й науки Дмитро Табачник.

"З ініціативи педагогічних колективів цього року створимо олімпіаду всеукраїнську учнівських робіт з астрономії й відновимо всеукраїнську олімпіаду учнівських робіт з російської мови та літератури", - сказав він.

Табачник зазначив, що якщо олімпіада з астрономії буде проводитися у зв'язку із пропозиціями міжнародних організацій, щоб Україна була представлена на міжнародних учнівських змаганнях з астрономії, то олімпіада з російської мови та літератури є ініціативою, висловленою усередині країни.

Раніше Табачник доручив відкрити в двох україномовних навчальних закладах - школі №73 м. Горлівки (Донецька обл.) та школі-гімназії №30 м. Луганська - класи з російською мовою навчання. Про це його попросили батьки першокласників.

Читайте також:

Табачник наказав відкрити російські класи в українських школах

Міносвіти значно скоротить кількість вузів

Табачник хоче, щоб студенти платили за навчання не менше 8 тисяч на рік

Табачник заявив про збільшення держзамовлення у вишах

ВідеоТабачник про проведення олімпіад

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: