Табачник натякнув, що Тимошенко прийшла в політику з ліжка Лазаренка

Глава Міністерства освіти Дмитро Табачник назвав основними рисами Тимошенко хамство і агресивність, і зауважив, що він, на відміну від неї, "взявся не з ліжка Павла Лазаренка".

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник натякнув, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко прийшла в політику "з ліжка Павла Лазаренка".

"Хамство, агресивність і ароґантність (позерство, зарозумілість – прим. ред.), на жаль, стають останнім часом характерними ознаками політичного стилю і політичного спілкування колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко. Я глибоко шкодую з цього приводу", - сказав Табачник під час прес-конференції.

Відповідаючи на слова Тимошенко, що "тільки Богу відомо, звідки він взявся такий", Табачник сказав: "Кожен з нас звідкілясь узявся. Я можу сказати, що я взявся не з ліжка Павла Лазаренка і не з кімнати відпочинку Рема Вяхірєва, колишнього голови ВАТ "Газпром". І в політику, і на державну службу прийшов не через алькови і шовкові перини".

Нагадаємо, раніше Юлія Тимошенко назвала Табачника українофобом, зазначивши: "Лише Богу відомо, звідки взялося воно таке, єдиною заслугою якого є несамовита і незбагненна ненависть до всього українського".

Читайте також:

Тимошенко: нову країну будують такі українофоби як Табачник

Табачник: опозиція скомпрометувала себе радикальним націоналізмом

Лазаренко йде на вибори

ПР: через пару років партія Тимошенко остаточно зникне

ВідеоТабачник натякнув, що Тимошенко прийшла в політику з ліжка Лазаренка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: