Табачник назвав чотири складові дружби з Росією

Складові дружби з Росією, на думку Табачника, це взаємна толерантність, економічний прагматизм, взаємне проникнення і прагнення отримати новітні світові досягнення.

Спільний культурний простір України та Росії ґрунтується на взаємній толерантності, економічному прагматизмі, взаємному проникненні і прагненні отримати новітні світові досягнення.

Про це міністр освіти і науки України Дмитро Табачник заявив на конференції, організованій Собором громадянської злагоди.

"Мені здається, що наш спільний простір повинен варіюватися... на чотирьох черепахах: перше - взаємній толерантності, друге - на глибокому економічному прагматизмі, третє - на історично сформованому взаємному проникненні і на прагненні спільно отримати новітні технологічні, економічні досягнення всієї іншої частини світу", - сказав він.

При цьому він підкреслив: "Я завжди, коли дискутую про українсько-російські протиріччя, кажу, що межа дружби — у межі толерантності".

Крім того, на думку Табачника, "нав'язування фальшивих думок у державних підручниках є проблемою совісті викладачів і професорів, а не студентів".

Міністр переконаний, що біда молодого покоління в тому, що часто переконання замінюють знання.

Нагадаємо, раніше Дмитро Табачник заявив, що порятунок України - в її етнічній неоднорідності, а однорідність загрожує українцям вимиранням.

Читайте також:

Табачник переконаний, що українці вимруть через національну однорідність

Депутат-опозиціонер пригрозив наставити Табачнику синців

Табачник знову не захотів вибачитись перед галичанами

Табачник заборонив посібник з історії, в якому сказано, що росіяни і українці різні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: